Shymkent, Kazakhstan, ITF World Tennis Tour, Shymkent Open, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Ekaterina MAKLAKOVA (RUS) 6-4 6-2, 2R: Anna UKOLOVA (RUS) 4-6 6-3 6-4, QF: Victoria DEMA (UKR) 6-4 7-6(5), SF: Gozal AINITDINOVA (KAZ) [1] 5-7 6-7(7); Shymkent, Kazakhstan, ITF World Tennis Tour, Shymkent Open, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Markos KALOVELONIS (RUS) 6-1 6-4, 2R: Aleksandre METREVELI (GEO) 6-0 6-4, QF: Roman SAFIULLUN (RUS) 4-6 2-6; 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Teymuraz GABASHVILI (RUS) [2] 6-2 6-4, 2R: 2. kolo: Andrey GOLUBEV (KAZ) 6-3 5-7 3-6;  Italy, Florence, junior ITF, 44th City of Florence, Grade 2, clay, outdoor: 1QR, Nina STANKOVSKA (SVK) - Milena JEVTOVIC (ITA) 6-2 6-0, 2QR: Denise VALENTE (ITA) 6-3 6-2, Qualifying Final: Valentina GAGGINI (ITA) [8] 6-4 6-3, 1R: Matilde MARIANI (ITA) 3-6 4-6; Anning, China, ATP Challenger, $162,480 +H, KUNMING OPEN, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Fajing SUN (CHN) 6-3 6-1, 2R: Dennis NOVAK (AUT) 6-1 6-1, 3R: Nikola MILOJEVIC (SRB) 1-6 7-6(0) 1-6.

Shymkent, Kazakhstan, ITF World Tennis Tour, Shymkent Open, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Ekaterina MAKLAKOVA (RUS) 6-4 6-2, 2R: Anna UKOLOVA (RUS) 4-6 6-3 6-4, QF: Victoria DEMA (UKR) 6-4 7-6(5), SF: Gozal AINITDINOVA (KAZ) [1] 5-7 6-7(7); Shymkent, Kazakhstan, ITF World Tennis Tour, Shymkent Open, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Markos KALOVELONIS (RUS) 6-1 6-4, 2R: Aleksandre METREVELI (GEO) 6-0 6-4, QF: Roman SAFIULLUN (RUS) 4-6 2-6; 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Teymuraz GABASHVILI (RUS) [2] 6-2 6-4, 2R: 2. kolo: Andrey GOLUBEV (KAZ) 6-3 5-7 3-6;  Italy, Florence, junior ITF, 44th City of Florence, Grade 2, clay, outdoor: 1QR, Nina STANKOVSKA (SVK) - Milena JEVTOVIC (ITA) 6-2 6-0, 2QR: Denise VALENTE (ITA) 6-3 6-2, Qualifying Final: Valentina GAGGINI (ITA) [8] 6-4 6-3, 1R: Matilde MARIANI (ITA) 3-6 4-6; Anning, China, ATP Challenger, $162,480 +H, KUNMING OPEN, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Fajing SUN (CHN) 6-3 6-1, 2R: Dennis NOVAK (AUT) 6-1 6-1, 3R: Nikola MILOJEVIC (SRB) 1-6 7-6(0) 1-6.

Petr Lajkep

Petr Lajkep, coach
Vek: 35 rokov (19.01.1984)

Rodisko: Kroměříž, Československo
Bydlisko: Kroměříž, Česko
Profesionál od - do: -
Tréner od: 2006
Zverenci: 

  • je tenisový tréner a bývalý český tenista
  • v súčasnosti je trénerom v medzinárodnej tenisovej akadémii EMPIRE Tennis Academy v Trnave
  • je absolventom Karlovej univerzity v Prahe - Fakulta telesnej výchovy a športu, vzdelanie magisterské v odbore telesná výchova a šport – špecializácia tenis
  • s trénovaním začal v roku 2006
  • hovorí plynule anglicky a rusky

2012 – 2018

Toptennis Academy, Frýdlant nad Ostravicí, ČR

Tenisový tréner – U14, U16, U18

Hráči: Haliak Mikalai, 1998, BLR (ATP # 844, ITF #125, TE U16 #10), Šlachta Cyril František, 2001, CZE (CZE U14 #19, CZE U18 #42), Jánošík Boris, 2001, SVK (SVK U18 #24, SVK U14 #16), Mashtakova Aljona, 1997, RUS (ITF #333, TE U16 #50), Rusakevicius Emilis, 1998, LTU (TE U16 #72, LTU U16 #2), Adel-Byanu 1998, RUS (TE U16 #77) , Spolupráca: Habrman (SVK), Jermář (CZE), Adamovich (BLR), Karpovets (UKR), Mihal (SVK), Trashchenko (RUS), Malíková (CZE), Silka (POL), Zabirova (RUS) a ďalší

2012 – 2015

Beskydský tenisový klub, Frýdlant nad Ostravicí, ČR

Tenisový tréner – U14, U18; Kondičný trenér

2011 – 2012

ITS Tennis centre, Olomouc, ČR

Tenisový tréner – U14, U16, Hráči: Novotná Karolína, 1997, CZE (TE U16 #46), Ježová Sára, 1998, SVK (SVK U14 #9), Kollárová Barbora, 1996, (SVK)

2010 – 2011

TC Schliersee + TC Neuhaus (Nemecko)

Tenisový tréner – U12, U14, U18

august 2009 – október 2009

Backnang (Nemecko)

Mike Bohret (14 rokov) - osobný tréner (WTB U14 #1, DTB U14 #13)

január 2009 - máj 2009

Tenisová akadémia „ProStorr“ vo Florence, Južná Karolina (USA)

Tenisový tréner (hráči vo veku 8-16 let), asistent hlavného trénera

2006 – 2008:

SK Oaza Praha

tenisový tréner - súťažní hráči (10-16 let)

kondiční tréner – príprava súťažných hráčov (10-16 let)

kondičné sústredenie – asistent hlavného trénera

tenisové kempy – asistent hlavného trénera

6 rokov – tenisové začiatky v Kroměříži

Mladšie žiactvo: TK Agrofert Prostějov

Niekoľkonásobný medailista na M-ČR jednotlivcov i družstiev

Niekoľkonásobný majster Juhomoravského kraja

Staršie žiactvo: TK Agrofert Prostějov

Majster ČR v družstvách

Niekoľkonásobný medailista na oblastných súťažiach

Dorast: TK Uherské Hradiště

Niekoľkonásobný medailista na oblastných súťažiach

(majster majster Juhomoravského kraja U16)

Dorastenecká liga

2. liga + divízia dospelých

Dospelí: SK Oaza Praha (2003 – 2011)

1. liga, 2. liga, divízia

Niekoľkonásobný medailista na akademických M-ČR

ITS Tennis Centre Olomouc (2012)

VSK VŠB-TU Ostrava (2014-2018)

2. liga + divízia

Photos by: 
Ivan Kopčáni, www.empire-tennis-academy.com

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Gratulujeme k narodeninám

Jaroslav Bulant

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!