Hamburg, Germany, junior ITF, YONEX ITF Hamburg, J4, hard, indoor: 1R, Francesca Andrea FEODOROV (ROU) [11]  - BYE, 2R: Carina SOMMER (GER) 6-3 6-4, 3R: Lilly Pauline SCHULTZ (GER) 6-1 6-2, QF: Santa STROMBACH (GER) 6-4 6-4, SF: Angelina WIRGES (GER)  1-6 0-6; Kazan, Russia, ITF World Tennis Tour, 25 000 +H USD, Kazan Kremlin Cup 2019, hard, indoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Polina LEYKINA (RUS) [4] 1-2 walkover, Qualif. Final: Anastasia FROLOVA (RUS) [9] 6-0 2-6 [13-11], 1R: Anastasiya KOMARDINA (RUS) 6-3 6-7(6) 6-2, 2R: Alexandra DULGHERU (ROU) 6-3 6-2, QF: Urszula RADWANSKA (POL) 7-6(9) 5-7 4-6; Shenzhen, China, P.R., ITF World Tennis Tour, 60 000 USD, 2019 Pingshan Open, hard, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Yue YUAN (CHN) 7-5 1-6 7-6(5), 2R: Julia GLUSHKO (ISR) [1] 6-4 3-6 6-0, QF: Jia-Jing LU (CHN) 5-7 6-1 3-6; Portimao, Portugal, ITF World Tennis Tour, 15 000 USD, PORTIMAO OPEN - FUTURE PORTUGAL 3, hard, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY [8] - Sandro EHRAT (SUI) 6-7 7-6 2-6; Shenzhen, China, ATP Challenger, 2019 PINGSHAN OPEN, 81 240 USD + H, hard, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - Nino SERDARUSIC (CRO) 6-2 6-4, 2R: Soon Woo KWON (KOR) 3-6 5-7; Nishi-Tama, Japan, ITF World Tennis Tour, 25 000 USD, Asia Univ Int'l Women's Open Tennis 2019, hard, outdoor: 1R, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Gabriella TAYLOR (GBR) 3-6 0-6; Guadalajara, Mexico, WTA Challenger, Abierto Zapopan, 125 000 USD, hard, outdoor: 1R, Anna BLINKOVA (RUS) - Evgeniya RODINA (RUS) 6-2 6-4, 2R: Olga DANILOVIC (SRB) 1-6 6-3 1-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF World Tennis Tour, Soho Square Egypt W15 week 8, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ange Oby KAJURU (JPN) - Melanie KLAFFNER (AUT) 6-3 7-5, 2R: Tamira PASZEK (AUT) 3-6 0-6.

Hamburg, Germany, junior ITF, YONEX ITF Hamburg, J4, hard, indoor: 1R, Francesca Andrea FEODOROV (ROU) [11]  - BYE, 2R: Carina SOMMER (GER) 6-3 6-4, 3R: Lilly Pauline SCHULTZ (GER) 6-1 6-2, QF: Santa STROMBACH (GER) 6-4 6-4, SF: Angelina WIRGES (GER)  1-6 0-6; Kazan, Russia, ITF World Tennis Tour, 25 000 +H USD, Kazan Kremlin Cup 2019, hard, indoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Polina LEYKINA (RUS) [4] 1-2 walkover, Qualif. Final: Anastasia FROLOVA (RUS) [9] 6-0 2-6 [13-11], 1R: Anastasiya KOMARDINA (RUS) 6-3 6-7(6) 6-2, 2R: Alexandra DULGHERU (ROU) 6-3 6-2, QF: Urszula RADWANSKA (POL) 7-6(9) 5-7 4-6; Shenzhen, China, P.R., ITF World Tennis Tour, 60 000 USD, 2019 Pingshan Open, hard, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Yue YUAN (CHN) 7-5 1-6 7-6(5), 2R: Julia GLUSHKO (ISR) [1] 6-4 3-6 6-0, QF: Jia-Jing LU (CHN) 5-7 6-1 3-6; Portimao, Portugal, ITF World Tennis Tour, 15 000 USD, PORTIMAO OPEN - FUTURE PORTUGAL 3, hard, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY [8] - Sandro EHRAT (SUI) 6-7 7-6 2-6; Shenzhen, China, ATP Challenger, 2019 PINGSHAN OPEN, 81 240 USD + H, hard, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - Nino SERDARUSIC (CRO) 6-2 6-4, 2R: Soon Woo KWON (KOR) 3-6 5-7; Nishi-Tama, Japan, ITF World Tennis Tour, 25 000 USD, Asia Univ Int'l Women's Open Tennis 2019, hard, outdoor: 1R, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Gabriella TAYLOR (GBR) 3-6 0-6; Guadalajara, Mexico, WTA Challenger, Abierto Zapopan, 125 000 USD, hard, outdoor: 1R, Anna BLINKOVA (RUS) - Evgeniya RODINA (RUS) 6-2 6-4, 2R: Olga DANILOVIC (SRB) 1-6 6-3 1-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF World Tennis Tour, Soho Square Egypt W15 week 8, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ange Oby KAJURU (JPN) - Melanie KLAFFNER (AUT) 6-3 7-5, 2R: Tamira PASZEK (AUT) 3-6 0-6.

Tereza Mihalíková

Vek: 20 rokov (02.06.1998)

Rodisko: Topoľčany, Slovensko
Bydlisko: Topoľčany, Slovensko
Výška: 179 cm
Váha: 63 kg
Hrá: pravou (obojručný bekhend)
Profesionálka od: 2014
Tréner: Martin Hromec
ITF tituly:  14 (7 dvojhra, 7 štvorhra)
WTA tituly:  -
Raketa:  
Oblečenie: 
Tenisový cieľ:

 

WTA Ranking
358 2
Season High : 353
Career High : 349
ITF Ranking
-
Career High : 4
  • semifinalistka štvorhry (s Dashou Ivanovou (USA)), ITF Womens Circuit, SURPRISE TENNIS CLASSIC, Prize Money 25 000$, Surprise, Arizona (február)
  • víťazka štvorhry (s Annou Morginou (RUS)), ITF Womens Circuit, Soho Square Egypt Women's Future, Prize Money 15 000$, Sharm El Sheikh, Egypt, hard, vonku (marec) ČÍTAJTE VIAC
  • víťazka štvorhry (s Mariam Bolkvadzovou (GEO)), ITF Womens Circuit, Al-Solaimaneyah F14 Women's Future, Prize Money 15 000$, Cairo, Egypt, antuka, vonku (apríl)
  • víťazka štvorhry (s Naikthou Bainsovou (AUS)), ITF Womens Circuit, Hammamet Open, Prize Money 15 000$, Hammamet, Tunisko, antuka, vonku (máj)
  • finalistka dvohry ITF Womens Circuit, Soho Square Egypt F18 Women's Future, Prize Money 15 000$, Sharm El Sheikh, Egypt, hard, vonku (júl)
  • finalistka dvojhry ITF Womens Circuit, Targu Jiu 15 000$, Prize Money 15 000$, Targu Jiu, Rumunsko, antuka, vonku, (august) ČÍTAJTE VIAC
  • semifinalistka dvojhry ITF Womens Circuit, Trofeul ILIE NASTASE, Prize Money 15 000$, Arad, Romania, antuka, vonku (august)
  • semifinalistka dvojhry ITF Womens Circuit, WARMIA I MAZURY OPEN, Prize Money 15 000$, Mragowo, Poľsko, antuka, vonku (september)
  • finalistka štvorhry (s Chantal Skamlovou) ITF Womens Circuit, Royal Cup NLB Banka, Prize Money 25 000$, Podgorica, Čierna Hora, antuka, vonku, (september)
  • víťazka dvojhry ITF Womens Circuit, Soho Square Egypt F28 Women's Future, Prize Money 15 000$, Sharm El Sheikh, Egypt, hard, vonku (október) ČÍTAJTE VIAC
  • víťazka štvorhry (s Jaquelinou Adinou Cristianovou (ROU)), ITF Womens Circuit, PUNE OPEN $25000 ITF WOMENS CHAMPIONSHIP 2017, Prize Money 25 000$, Pune, India, hard, vonku (november) ČÍTAJTE VIAC
  • finalistka dvojhryvíťazka štvorhry (s Annou Kalinskayou z Ruska), Juniorský grandslam – Australian Open, kategória A, Melbourne, Austrália, tvrdý povrch, vonku (január)
  • semifinalistka štvorhry (s Kristínou Schmiedlovou), ITF – Trnava, dotácia 10 000 $, Trnava, tvrdý povrch, hala (február)
  • víťazka dvojhry, ITF – Sharm El Sheikh, dotácia 10 000 $, Sharm El Sheikh, Egypt, tvrdý povrch, vonku (február)
  • víťazka dvojhryvíťazka štvorhry (s Annou Kalinskayou z Ruska), ITF – Manama, dotácia 10 000 $, Manama, Bahrajn, tvrdý povrch, vonku (apríl)
  • víťazka štvorhry (s Annou Kalinskayou z Ruska), ITF – Trnava, dotácia 100 000 $, Trnava, antuka, vonku (máj)
  • finalistka štvorhry (s Veronikou Kudermetovou z Ruska), ITF – Namangan, dotácia 25 000 $, Namangan, Uzbekistan, tvrdý povrch, vonku (jún)
  • semifinalistka štvorhry (s Veronikou Kudermetovou z Ruska), ITF – Fergana, dotácia 25 000 $, Fergana, Uzbekistan, tvrdý povrch, vonku (jún) 
  • semifinalistka dvojhryvíťazka štvorhry (s Ines Murtou z Portugalska), ITF – Amarante Ladies Open, Amarante, Portugalsko, dotácia 10 000 $, tvrdý povrch, vonku (júl) ČÍTAJTE VIAC
  • víťazka dvojhry, ITF – Soho Square Egypt F33 Women´s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, dotácia 10 000 $, tvrdý povrch, vonku (august) ČÍTAJTE VIAC
  • víťazka dvojhry, ITF – Soho Square Egypt Women´s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, dotácia 10 000 $, tvrdý povrch, vonku (september) ČÍTAJTE VIAC
  • finalistka štvorhry (s Gabrielou Ce z Brazílie), ITF – Hutchinson Builders Toowoomba Tennis International, Toowoomba, Austrália, dotácia 25 000 $, tvrdý povrch, vonku (október) ČÍTAJTE VIAC
  • víťazka štvorhry (s Verou Lapko z Bieloruska), Juniorský turnaj – AGL Loy Yang Traralgon Junior International, kategória 1, Traralgon, Austrália, tvrdý povrch, vonku (január)
  • víťazka dvojhryštvrťfinalistka štvorhry (s s Verou Lapko z Bieloruska), Juniorský grandslam – Australian Open, kategória A, Melbourne, Austrália, tvrdý povrch, vonku (január)
  • semifinalistka dvojhry, ITF – Sharm El Sheikh, dotácia 10 000 $, Sharm El Sheikh, Egypt, tvrdý povrch, vonku (február)
  • víťazka štvorhry (s Aleksandrou Pospelovou z Ruska), Juniorský turnaj – 31. Perin Memorial, kategória 1, Umag, Chorvátsko, antuka, vonku (marec)
  • víťazka dvojhryfinalistka štvorhry (s Barborou Kotelesovou), ITF – Káhira, dotácia 10 000 $, Káhira, Egypt, antuka, vonku (apríl)
  • semifinalistka dvojhry, ITF – Káhira, dotácia 15 000 $, Káhira, Egypt, antuka, vonku (apríl)
  • semifinalistka štvorhry (s Kristínou Schmiedlovou), ITF – Trnava, dotácia 100 000 $, Trnava, antuka, vonku (máj)
  • semifinalistka štvorhry (s Verou Lapko z Bieloruska), Juniorský turnaj – 56° Trofeo Bonfiglio, kategória A, Miláno, Taliansko, antuka, vonku (máj)
  • finalistka štvorhry (s Verou Lapko z Bieloruska), Juniorský grandslam – Wimbledon, kategória A, Londýn, Veľká Británia, tráva, vonku (júl)
  • víťazka dvojhry, ITF - Sharm El Sheikh, dotácia 10 000 $, Sharm El Sheikh, Egypt, tvrdý povrch, vonku (august)
  • finalistka dvojhryvíťazka štvorhry (s Annou Kalinskayou z Ruska), Juniorský turnaj – Prince George´s County International Hard Court Junior Tennis Championship ITF, kategória 1, College Park, MD, USA, tvrdý povrch, vonku (august)
  • finalistka štvorhry (s Vicky Geurinckx z Belgicka), ITF - Sharm El Sheikh, dotácia 10 000 $, Sharm El Sheikh, Egypt, tvrdý povrch, vonku (október)
  • finalistka štvorhry (s Dalmou Galfi z Maďarska), Juniorský turnaj – Eddie Herr International Tennis Championship, kategória 1, Bradenton, Florida, USA, antuka, vonku (december) 
Photos by: 
Ivan Kopcani, www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!