Hamburg, Germany, junior ITF, YONEX ITF Hamburg, J4, hard, indoor: 1R, Francesca Andrea FEODOROV (ROU) [11]  - BYE, 2R: Carina SOMMER (GER) 6-3 6-4, 3R: Lilly Pauline SCHULTZ (GER) 6-1 6-2, QF: Santa STROMBACH (GER) 6-4 6-4, SF: Angelina WIRGES (GER)  1-6 0-6; Kazan, Russia, ITF World Tennis Tour, 25 000 +H USD, Kazan Kremlin Cup 2019, hard, indoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Polina LEYKINA (RUS) [4] 1-2 walkover, Qualif. Final: Anastasia FROLOVA (RUS) [9] 6-0 2-6 [13-11], 1R: Anastasiya KOMARDINA (RUS) 6-3 6-7(6) 6-2, 2R: Alexandra DULGHERU (ROU) 6-3 6-2, QF: Urszula RADWANSKA (POL) 7-6(9) 5-7 4-6; Shenzhen, China, P.R., ITF World Tennis Tour, 60 000 USD, 2019 Pingshan Open, hard, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Yue YUAN (CHN) 7-5 1-6 7-6(5), 2R: Julia GLUSHKO (ISR) [1] 6-4 3-6 6-0, QF: Jia-Jing LU (CHN) 5-7 6-1 3-6; Portimao, Portugal, ITF World Tennis Tour, 15 000 USD, PORTIMAO OPEN - FUTURE PORTUGAL 3, hard, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY [8] - Sandro EHRAT (SUI) 6-7 7-6 2-6; Shenzhen, China, ATP Challenger, 2019 PINGSHAN OPEN, 81 240 USD + H, hard, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - Nino SERDARUSIC (CRO) 6-2 6-4, 2R: Soon Woo KWON (KOR) 3-6 5-7; Nishi-Tama, Japan, ITF World Tennis Tour, 25 000 USD, Asia Univ Int'l Women's Open Tennis 2019, hard, outdoor: 1R, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Gabriella TAYLOR (GBR) 3-6 0-6; Guadalajara, Mexico, WTA Challenger, Abierto Zapopan, 125 000 USD, hard, outdoor: 1R, Anna BLINKOVA (RUS) - Evgeniya RODINA (RUS) 6-2 6-4, 2R: Olga DANILOVIC (SRB) 1-6 6-3 1-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF World Tennis Tour, Soho Square Egypt W15 week 8, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ange Oby KAJURU (JPN) - Melanie KLAFFNER (AUT) 6-3 7-5, 2R: Tamira PASZEK (AUT) 3-6 0-6.

Hamburg, Germany, junior ITF, YONEX ITF Hamburg, J4, hard, indoor: 1R, Francesca Andrea FEODOROV (ROU) [11]  - BYE, 2R: Carina SOMMER (GER) 6-3 6-4, 3R: Lilly Pauline SCHULTZ (GER) 6-1 6-2, QF: Santa STROMBACH (GER) 6-4 6-4, SF: Angelina WIRGES (GER)  1-6 0-6; Kazan, Russia, ITF World Tennis Tour, 25 000 +H USD, Kazan Kremlin Cup 2019, hard, indoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Polina LEYKINA (RUS) [4] 1-2 walkover, Qualif. Final: Anastasia FROLOVA (RUS) [9] 6-0 2-6 [13-11], 1R: Anastasiya KOMARDINA (RUS) 6-3 6-7(6) 6-2, 2R: Alexandra DULGHERU (ROU) 6-3 6-2, QF: Urszula RADWANSKA (POL) 7-6(9) 5-7 4-6; Shenzhen, China, P.R., ITF World Tennis Tour, 60 000 USD, 2019 Pingshan Open, hard, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Yue YUAN (CHN) 7-5 1-6 7-6(5), 2R: Julia GLUSHKO (ISR) [1] 6-4 3-6 6-0, QF: Jia-Jing LU (CHN) 5-7 6-1 3-6; Portimao, Portugal, ITF World Tennis Tour, 15 000 USD, PORTIMAO OPEN - FUTURE PORTUGAL 3, hard, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY [8] - Sandro EHRAT (SUI) 6-7 7-6 2-6; Shenzhen, China, ATP Challenger, 2019 PINGSHAN OPEN, 81 240 USD + H, hard, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - Nino SERDARUSIC (CRO) 6-2 6-4, 2R: Soon Woo KWON (KOR) 3-6 5-7; Nishi-Tama, Japan, ITF World Tennis Tour, 25 000 USD, Asia Univ Int'l Women's Open Tennis 2019, hard, outdoor: 1R, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Gabriella TAYLOR (GBR) 3-6 0-6; Guadalajara, Mexico, WTA Challenger, Abierto Zapopan, 125 000 USD, hard, outdoor: 1R, Anna BLINKOVA (RUS) - Evgeniya RODINA (RUS) 6-2 6-4, 2R: Olga DANILOVIC (SRB) 1-6 6-3 1-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF World Tennis Tour, Soho Square Egypt W15 week 8, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ange Oby KAJURU (JPN) - Melanie KLAFFNER (AUT) 6-3 7-5, 2R: Tamira PASZEK (AUT) 3-6 0-6.

David Juras

Vek: 19 rokov (21.11.1999)

Rodisko: Bratislava, Slovensko
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Výška:  cm
Váha:  kg
Hrá: pravou rukou (obojručný bekhend)
Profesionál od: 2016
Tréner: 
Raketa: 
Oblečenie: 
Tenisový cieľ: „.“ 
 

ATP Ranking
-
Career High : 1458
ITF Ranking
-
Career High : 137
  • finalista štvorhry (s: Nikita Mashtakov, Ukrajina),  ITF – The 24th Slovak Junior Indoor U18 2017, kategória 2, Senec, Slovensko, hard, hala (január)
  • víťaz štvorhry (s: Nikita Mashtakov, Ukrajina), ITF - RPM Junior Open 2017, kategória 1, Vestec, Česko, koberec, hala (január)

 

  • semifinalista dvojhry, ITF – YONEX ITF Hamburg, kategória 4, Hamburg, Nemecko, tvrdý povrch, hala (február)
  • finalista štvorhry (s: Henri Atlevi, Švédsko), ITF - ALK Open 2016, kategória 4, Kaarina, Fínsko, hard, hala (február)
  • finalista dvojhry a finalista štvorhry (s: Ladislav Unčovský, Slovensko), letné M-SR, TK Žilina, Slovensko, antuka, vonku (máj)
  • finalista dvojhry, ITF - Moravia Steel Sparta Cup, kategória 4, Praha, Česko, antuka, vonku (júl)
  • finalista štvorhry (s: Vladislav Ivanov, Rusko), ITF Zilina Junior Open 2016, kategória 4, Žilina, Slovensko, antuka, vonku (august)
  • štvrťfinalista dvojhry, ITF Futures, ITF Men's 10.000 USD Allianz Slovenska poistovna open 2016, Bratislava, Slovensko, antuka, vonku (august)
  • semifinalista štvorhry (s: Karlo Divkovic, Chorvátsko), ITF - Osaka Mayor's Cup - World Super Junior Tennis Championships 2016, kategória A, Osaka, Japonsko, hard, vonku (október)
  • semifinalista štvorhry (s: Zsombor Piros, Maďarsko), ITF - Dunlop Srixon Japan Open Junior Tennis Championships 2016, kategória 2, Tokio, Japonsko, koberec, vonku (október)
Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!