Hamburg, Germany, junior ITF, YONEX ITF Hamburg, J4, hard, indoor: 1R, Francesca Andrea FEODOROV (ROU) [11]  - BYE, 2R: Carina SOMMER (GER) 6-3 6-4, 3R: Lilly Pauline SCHULTZ (GER) 6-1 6-2, QF: Santa STROMBACH (GER) 6-4 6-4, SF: Angelina WIRGES (GER)  1-6 0-6; Kazan, Russia, ITF World Tennis Tour, 25 000 +H USD, Kazan Kremlin Cup 2019, hard, indoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Polina LEYKINA (RUS) [4] 1-2 walkover, Qualif. Final: Anastasia FROLOVA (RUS) [9] 6-0 2-6 [13-11], 1R: Anastasiya KOMARDINA (RUS) 6-3 6-7(6) 6-2, 2R: Alexandra DULGHERU (ROU) 6-3 6-2, QF: Urszula RADWANSKA (POL) 7-6(9) 5-7 4-6; Shenzhen, China, P.R., ITF World Tennis Tour, 60 000 USD, 2019 Pingshan Open, hard, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Yue YUAN (CHN) 7-5 1-6 7-6(5), 2R: Julia GLUSHKO (ISR) [1] 6-4 3-6 6-0, QF: Jia-Jing LU (CHN) 5-7 6-1 3-6; Portimao, Portugal, ITF World Tennis Tour, 15 000 USD, PORTIMAO OPEN - FUTURE PORTUGAL 3, hard, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY [8] - Sandro EHRAT (SUI) 6-7 7-6 2-6; Shenzhen, China, ATP Challenger, 2019 PINGSHAN OPEN, 81 240 USD + H, hard, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - Nino SERDARUSIC (CRO) 6-2 6-4, 2R: Soon Woo KWON (KOR) 3-6 5-7; Nishi-Tama, Japan, ITF World Tennis Tour, 25 000 USD, Asia Univ Int'l Women's Open Tennis 2019, hard, outdoor: 1R, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Gabriella TAYLOR (GBR) 3-6 0-6; Guadalajara, Mexico, WTA Challenger, Abierto Zapopan, 125 000 USD, hard, outdoor: 1R, Anna BLINKOVA (RUS) - Evgeniya RODINA (RUS) 6-2 6-4, 2R: Olga DANILOVIC (SRB) 1-6 6-3 1-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF World Tennis Tour, Soho Square Egypt W15 week 8, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ange Oby KAJURU (JPN) - Melanie KLAFFNER (AUT) 6-3 7-5, 2R: Tamira PASZEK (AUT) 3-6 0-6.

Hamburg, Germany, junior ITF, YONEX ITF Hamburg, J4, hard, indoor: 1R, Francesca Andrea FEODOROV (ROU) [11]  - BYE, 2R: Carina SOMMER (GER) 6-3 6-4, 3R: Lilly Pauline SCHULTZ (GER) 6-1 6-2, QF: Santa STROMBACH (GER) 6-4 6-4, SF: Angelina WIRGES (GER)  1-6 0-6; Kazan, Russia, ITF World Tennis Tour, 25 000 +H USD, Kazan Kremlin Cup 2019, hard, indoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Polina LEYKINA (RUS) [4] 1-2 walkover, Qualif. Final: Anastasia FROLOVA (RUS) [9] 6-0 2-6 [13-11], 1R: Anastasiya KOMARDINA (RUS) 6-3 6-7(6) 6-2, 2R: Alexandra DULGHERU (ROU) 6-3 6-2, QF: Urszula RADWANSKA (POL) 7-6(9) 5-7 4-6; Shenzhen, China, P.R., ITF World Tennis Tour, 60 000 USD, 2019 Pingshan Open, hard, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Yue YUAN (CHN) 7-5 1-6 7-6(5), 2R: Julia GLUSHKO (ISR) [1] 6-4 3-6 6-0, QF: Jia-Jing LU (CHN) 5-7 6-1 3-6; Portimao, Portugal, ITF World Tennis Tour, 15 000 USD, PORTIMAO OPEN - FUTURE PORTUGAL 3, hard, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY [8] - Sandro EHRAT (SUI) 6-7 7-6 2-6; Shenzhen, China, ATP Challenger, 2019 PINGSHAN OPEN, 81 240 USD + H, hard, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - Nino SERDARUSIC (CRO) 6-2 6-4, 2R: Soon Woo KWON (KOR) 3-6 5-7; Nishi-Tama, Japan, ITF World Tennis Tour, 25 000 USD, Asia Univ Int'l Women's Open Tennis 2019, hard, outdoor: 1R, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Gabriella TAYLOR (GBR) 3-6 0-6; Guadalajara, Mexico, WTA Challenger, Abierto Zapopan, 125 000 USD, hard, outdoor: 1R, Anna BLINKOVA (RUS) - Evgeniya RODINA (RUS) 6-2 6-4, 2R: Olga DANILOVIC (SRB) 1-6 6-3 1-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF World Tennis Tour, Soho Square Egypt W15 week 8, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ange Oby KAJURU (JPN) - Melanie KLAFFNER (AUT) 6-3 7-5, 2R: Tamira PASZEK (AUT) 3-6 0-6.

David Damian Brna

Vek: 20 rokov (21.05.1998)

Rodisko: Trnava, Slovenská republika
Bydlisko: Trnava, Slovenská republika
Výška: 180 cm
Váha: 70 kg
Hrá: pravou rukou (obojručný bekhend)
Profesionál od: 2015
Tréner: Karol Brna
Raketa: Wilson
Oblečenie: 
Tenisový cieľ: „Chcel by som byť v Top 10 rebríčka ATP.“ 

ATP Ranking
-
Career High : 1451
ITF Ranking
-
Career High : 488
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v STC Tennis Academy Púchov (december 2013)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v TC Tenkur Trenčín (december 2013)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v STC Tennis Academy Púchov po boku Filipa Šobáňa (december 2013)
  • bronzový medailista z halových majstrovstiev Slovenska mladších dorastencov vo dvojhre v STC Tennis Academy Púchov (január)
  • bronzový medailista z halových majstrovstiev Slovenska mladších dorastencov vo štvorhre po boku Marka Cetnera v STC Tennis Academy Púchov (január)
  • víťaz štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách dorastu v TK HANAKA Zlaté Moravce po boku Marcela Musila/TC EMPIRE Trnava (máj)
  • semifinalista dvojhry letných M-SR mladšieho dorastu v TC EMPIRE Trnava (jún)
  • semifinalista štvorhry letných M-SR mladšieho dorastu v TC EMPIRE Trnava po boku Marka Cetnera (jún)
  • finalista dvojhry na turnaji Wilson Cup 2014 (trieda "B") v kategórii dorastu v TK Ratufa Levice (jún)
  • semifinalista štvorhry na turnaji Wilson Cup 2014 (trieda "B") v kategórii dorastu v TK Ratufa Levice po boku Huga Hýbla (jún)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii dorastu v 1. TC Humenné (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii dorastu v 1. TC Humenné po boku Ondreja Chamraza z TC EMPIRE Trnava (júl) KLIKNI NA ČLÁNOK
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii dorastencov v TK Kúpele Piešťany (júl) 
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii dorastencov s Dominikom Hrunčákom v TK Kúpele Piešťany (júl)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "A" EMPIRE JUNIORS CUP 2014 v kategórii dorastencov v TC EMPIRE Trnava (august) KLIKNI NA ČLÁNOK
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava po boku Adriána Šajáneka (júl)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii dorastencov vo Fresh Club Zvolen po boku Marcela Musila/TC EMPIRE Trnava (júl)
  • finalista dvojhry na halových M-SR v kategórii starších žiakov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava (január)
  • semifinalista štvorhry na halových M-SR v kategórii starších žiakov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava s Marošom Husárom (január)
  • víťaz dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách v kategórii starších žiakov v TK Nitra (máj)
  • semifinalista štvorhry na letných M-SR v TK Kúpele Piešťany v kategórii starších žiakov po boku Maroša Husára (jún)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Jednotka (jún)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Jednotka po boku Tomáša Líšku (jún)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Tatran 2007 Prešov (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Tatran 2007 Prešov po boku Marka Cetnera (júl)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Nitra (júl)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Nitra po boku Maroša Husára (júl)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Žilina (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Žilina po boku Kevina Kurtina (júl)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov vo Fresh Club Zvolen (august)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov vo Fresh Club Zvolen po boku Adriána Kočiša (august)
  • semifinalista dvojhry na halových M-SR v kategórii starších žiakov v TC EMPIRE Trnava (január)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Ratufa Levice po boku Marcela Musila/TC EMPIRE (február)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Ratufa Levice po boku Jakuba Behúňa (marec)
  • semifinalista dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách starších žiakov v TK Nitra (máj)
  • finalista štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách starších žiakov v TK Nitra po boku Marcela Musila (máj)
  • semifinalista štvorhry na letných M-SR v kategórii starších žiakov v TK Kúpele Piešťany po boku Jakuba Behúňa (jún)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Nitra po boku Jakuba Behúňa (júl)
  • štvrťfinalista dvojhry na dvoch medzinárodných turnajoch do 14 rokov v rakúskych mestách Bergheim a Fürstenfeld (júl)
  • finalista dvojhry na halových M-SR v kategórii mladších žiakov v klube VSE TK Akademik Košice (január)
  • víťaz štvorhry na halových M-SR v kategórii mladších žiakov v klube VSE TK Akademik Košice s Róbertom Turzákom (január)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Ratufa Levice s Marcelom Musilom (marec)
  • štvrťfinalista dvojhry na medzinárodnom turnaji Zentiva Cup do 12 rokov v Prahe (apríl)
  • víťaz dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách mladších žiakov v TC Topoľčany (máj)
  • finalista štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách mladších žiakov v TC Topoľčany s Tomášom Kvakom (máj)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TC EMPIRE Trnava (jún)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TC EMPIRE Trnava s Róbertom Turzákom (jún)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Kúpele Piešťany (júl)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Kúpele Piešťany s Róbertom Turzákom (júl)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Žilina (júl)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Žilina s Oliverom Blaškom (júl)
  • finalista dvojhry na dvoch medzinárodných turnajoch do 12 rokov v českých mestách Uherské Hradiště a Písek (august)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Slovan Bratislava (september)
Photos by: 
Ivan Kopčáni, www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!