Muzaffarnagar, India, ITF Womens Circuit, BHAVNA MEMORIAL, 25 000 USD, grass, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Jennifer LUIKHAM (IND) 6-3 6-3, 2R: Zeel DESAI (IND) 7-6(7) 2-6 6-2, QF: Aleksandrina NAYDENOVA (BUL) [7] 4-6 7-6(6) 6-3, SF: Nastja KOLAR (SLO) 4-6 7-6(2) 7-5, F: Natalija KOSTIC (SRB)? -? , Doubles, 1R, MIHALIKOVA/Natalija KOSTIC (SRB)[1] - Prerna BHAMBRI (IND) / Rishika SUNKARA (IND) 6-2 6-4, QF: Aleksandrina NAYDENOVA (BUL) / Sarah-Rebecca SEKULIC (GER) 6-4 6-2, SF: Aldila SUTJIADI (INA) / Dan Ni WANG (CHN)  ?-?; Haifa, Israel, junior ITF, HAP International Junior Tournament, Grade 2, hard, outdoor: 1R, Doubles, Pavel SHUMEIKO (UKR)/Blu BAKER (GBR) [1] - BYE, 2R: Raz HAVIV (ISR) / Ori MAIOR (ISR) 7-6(3) 7-6(5), QF: Nicholas David IONEL (ROU) / Loris POURROY (FRA) [6] 6-1 4-6 [10-7], SF: Jerome KYM (SUI) / Gian Luca TANNER (SUI) 6-3 6-4, F: Martin BREYSACH (FRA) / Raphael PEROT (FRA) [8] ?-?; Meshref, Kuwait, ITF Futures, Kuwait F1 Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Michal DEMBEK (POL) 7-5 6-3, 2R: Roy Sarut DE VALK (NED) 4-6 6-3 4-6.

Muzaffarnagar, India, ITF Womens Circuit, BHAVNA MEMORIAL, 25 000 USD, grass, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Jennifer LUIKHAM (IND) 6-3 6-3, 2R: Zeel DESAI (IND) 7-6(7) 2-6 6-2, QF: Aleksandrina NAYDENOVA (BUL) [7] 4-6 7-6(6) 6-3, SF: Nastja KOLAR (SLO) 4-6 7-6(2) 7-5, F: Natalija KOSTIC (SRB)? -? , Doubles, 1R, MIHALIKOVA/Natalija KOSTIC (SRB)[1] - Prerna BHAMBRI (IND) / Rishika SUNKARA (IND) 6-2 6-4, QF: Aleksandrina NAYDENOVA (BUL) / Sarah-Rebecca SEKULIC (GER) 6-4 6-2, SF: Aldila SUTJIADI (INA) / Dan Ni WANG (CHN)  ?-?; Haifa, Israel, junior ITF, HAP International Junior Tournament, Grade 2, hard, outdoor: 1R, Doubles, Pavel SHUMEIKO (UKR)/Blu BAKER (GBR) [1] - BYE, 2R: Raz HAVIV (ISR) / Ori MAIOR (ISR) 7-6(3) 7-6(5), QF: Nicholas David IONEL (ROU) / Loris POURROY (FRA) [6] 6-1 4-6 [10-7], SF: Jerome KYM (SUI) / Gian Luca TANNER (SUI) 6-3 6-4, F: Martin BREYSACH (FRA) / Raphael PEROT (FRA) [8] ?-?; Meshref, Kuwait, ITF Futures, Kuwait F1 Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Michal DEMBEK (POL) 7-5 6-3, 2R: Roy Sarut DE VALK (NED) 4-6 6-3 4-6.

David Damian Brna

Vek: 20 rokov (21.05.1998)

Rodisko: Trnava, Slovenská republika
Bydlisko: Trnava, Slovenská republika
Výška: 180 cm
Váha: 70 kg
Hrá: pravou rukou (obojručný bekhend)
Profesionál od: 2015
Tréner: Karol Brna
Raketa: Wilson
Oblečenie: 
Tenisový cieľ: „Chcel by som byť v Top 10 rebríčka ATP.“ 

ATP Ranking
-
Season High : 1451
Career High : 1451
ITF Ranking
-
Career High : 488
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v STC Tennis Academy Púchov (december 2013)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v TC Tenkur Trenčín (december 2013)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v STC Tennis Academy Púchov po boku Filipa Šobáňa (december 2013)
  • bronzový medailista z halových majstrovstiev Slovenska mladších dorastencov vo dvojhre v STC Tennis Academy Púchov (január)
  • bronzový medailista z halových majstrovstiev Slovenska mladších dorastencov vo štvorhre po boku Marka Cetnera v STC Tennis Academy Púchov (január)
  • víťaz štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách dorastu v TK HANAKA Zlaté Moravce po boku Marcela Musila/TC EMPIRE Trnava (máj)
  • semifinalista dvojhry letných M-SR mladšieho dorastu v TC EMPIRE Trnava (jún)
  • semifinalista štvorhry letných M-SR mladšieho dorastu v TC EMPIRE Trnava po boku Marka Cetnera (jún)
  • finalista dvojhry na turnaji Wilson Cup 2014 (trieda "B") v kategórii dorastu v TK Ratufa Levice (jún)
  • semifinalista štvorhry na turnaji Wilson Cup 2014 (trieda "B") v kategórii dorastu v TK Ratufa Levice po boku Huga Hýbla (jún)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii dorastu v 1. TC Humenné (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii dorastu v 1. TC Humenné po boku Ondreja Chamraza z TC EMPIRE Trnava (júl) KLIKNI NA ČLÁNOK
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii dorastencov v TK Kúpele Piešťany (júl) 
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii dorastencov s Dominikom Hrunčákom v TK Kúpele Piešťany (júl)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "A" EMPIRE JUNIORS CUP 2014 v kategórii dorastencov v TC EMPIRE Trnava (august) KLIKNI NA ČLÁNOK
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava po boku Adriána Šajáneka (júl)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii dorastencov vo Fresh Club Zvolen po boku Marcela Musila/TC EMPIRE Trnava (júl)
  • finalista dvojhry na halových M-SR v kategórii starších žiakov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava (január)
  • semifinalista štvorhry na halových M-SR v kategórii starších žiakov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava s Marošom Husárom (január)
  • víťaz dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách v kategórii starších žiakov v TK Nitra (máj)
  • semifinalista štvorhry na letných M-SR v TK Kúpele Piešťany v kategórii starších žiakov po boku Maroša Husára (jún)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Jednotka (jún)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Jednotka po boku Tomáša Líšku (jún)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Tatran 2007 Prešov (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Tatran 2007 Prešov po boku Marka Cetnera (júl)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Nitra (júl)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Nitra po boku Maroša Husára (júl)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Žilina (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Žilina po boku Kevina Kurtina (júl)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov vo Fresh Club Zvolen (august)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov vo Fresh Club Zvolen po boku Adriána Kočiša (august)
  • semifinalista dvojhry na halových M-SR v kategórii starších žiakov v TC EMPIRE Trnava (január)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Ratufa Levice po boku Marcela Musila/TC EMPIRE (február)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Ratufa Levice po boku Jakuba Behúňa (marec)
  • semifinalista dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách starších žiakov v TK Nitra (máj)
  • finalista štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách starších žiakov v TK Nitra po boku Marcela Musila (máj)
  • semifinalista štvorhry na letných M-SR v kategórii starších žiakov v TK Kúpele Piešťany po boku Jakuba Behúňa (jún)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Nitra po boku Jakuba Behúňa (júl)
  • štvrťfinalista dvojhry na dvoch medzinárodných turnajoch do 14 rokov v rakúskych mestách Bergheim a Fürstenfeld (júl)
  • finalista dvojhry na halových M-SR v kategórii mladších žiakov v klube VSE TK Akademik Košice (január)
  • víťaz štvorhry na halových M-SR v kategórii mladších žiakov v klube VSE TK Akademik Košice s Róbertom Turzákom (január)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Ratufa Levice s Marcelom Musilom (marec)
  • štvrťfinalista dvojhry na medzinárodnom turnaji Zentiva Cup do 12 rokov v Prahe (apríl)
  • víťaz dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách mladších žiakov v TC Topoľčany (máj)
  • finalista štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách mladších žiakov v TC Topoľčany s Tomášom Kvakom (máj)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TC EMPIRE Trnava (jún)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TC EMPIRE Trnava s Róbertom Turzákom (jún)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Kúpele Piešťany (júl)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Kúpele Piešťany s Róbertom Turzákom (júl)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Žilina (júl)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Žilina s Oliverom Blaškom (júl)
  • finalista dvojhry na dvoch medzinárodných turnajoch do 12 rokov v českých mestách Uherské Hradiště a Písek (august)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Slovan Bratislava (september)
Photos by: 
Ivan Kopčáni, www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!