Guangzhou, China, WTA International, 226 750 USD, hard, outdoor: 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Jia-Jing LU (CHN) 6-0 7-6(4), 2R: Jennifer BRADY (USA) walkover, QF: Yulia PUTINTSEVA (KAZ) ?-?; Saint-Malo, France, ITF Womens Circuit, OPEN 35 DE SAINT-MALO, 60 000 USD +H, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Maria HERAZO GONZALEZ (COL) 4-6 5-7; Ukraine, Chernomorsk, juniorský ITF, ETC Cup, Grade 5, clay, outdoor: 1R, Oleksiy SHESTAKOV (UKR) - Artem PODOROZHNYI (UKR) 6-1 6-3, 2R: Dawid WISNIEWSKI (POL) 6-2 6-1, QF: Svyatoslav ILNYTSKYY (UKR) ?-?; 1R, Janos FEKETE (SVK) - Sava RADOVIC (SRB) 6-2 6-2, 2R: Luka PULJIC (BIH) ?-?; 1R, Radka ZELNICKOVA (SVK) - Polina SHITIKOVA (RUS) 4-6 7-5 1-6; 1R: Sara SUCHANKOVA (SVK) - Marina PAVKOVIC (CRO) 6-4 7-5, 2R: Pia LOVRIC (SLO) ?-?.

Guangzhou, China, WTA International, 226 750 USD, hard, outdoor: 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Jia-Jing LU (CHN) 6-0 7-6(4), 2R: Jennifer BRADY (USA) walkover, QF: Yulia PUTINTSEVA (KAZ) ?-?; Saint-Malo, France, ITF Womens Circuit, OPEN 35 DE SAINT-MALO, 60 000 USD +H, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Maria HERAZO GONZALEZ (COL) 4-6 5-7; Ukraine, Chernomorsk, juniorský ITF, ETC Cup, Grade 5, clay, outdoor: 1R, Oleksiy SHESTAKOV (UKR) - Artem PODOROZHNYI (UKR) 6-1 6-3, 2R: Dawid WISNIEWSKI (POL) 6-2 6-1, QF: Svyatoslav ILNYTSKYY (UKR) ?-?; 1R, Janos FEKETE (SVK) - Sava RADOVIC (SRB) 6-2 6-2, 2R: Luka PULJIC (BIH) ?-?; 1R, Radka ZELNICKOVA (SVK) - Polina SHITIKOVA (RUS) 4-6 7-5 1-6; 1R: Sara SUCHANKOVA (SVK) - Marina PAVKOVIC (CRO) 6-4 7-5, 2R: Pia LOVRIC (SLO) ?-?.

Vanda Vargová získala titul vo štvorhre na juniorskom turnaji v Žiline

Členka EMPIRE Tennis Academy a TC EMPIRE Trnava Vanda Vargová zvíťazila na juniorskom turnaji.

Medzinárodný juniorský turnaj Zilina Junior Open 2018 sa hral na antuke v TK Žilina a vo finále štvorhry bola aj Vanda Vargová. Spolu s Češkou Nelly Knezkovou zvíťazili na rakúskym tretím nasadeným párom Gross/Koelbl 7:6(5), 6:3.

Žilina, Slovensko, juniorský ITF, ITF U18 "Zilina Junior Open 2018", Grade 4, antuka, vonku:
Vanda Vargová (SVK)

1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Ludmila KAREISOVA (CZE) 6-1 7-6(8)
3. kolo: Chiara GIRELLI (ITA) 3-6 6-3 6-2
štvrťfinále: Barbora PALICOVA (CZE) 2-6 3-6
Štvorhra s: Nelly KNEZKOVA (CZE)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Laura BERESOVA (SVK) / Mia CHUDEJOVA (SVK) 6-0 6-3 
štvrťfinále: Shavit KIMCHI (ISR) / Vladislava PETROVSKAIA (RUS) [1] 6-2 6-1 
semifinále: Laura DUHL (SVK) / Katerina MANDELIKOVA (CZE) 6-2 6-2 
finále: Anna GROSS (AUT) / Elisabeth KOELBL (AUT) [3] 7-6(5) 6-3

Adam ARBET (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Borut SRAJ (SLO) 6-3 6-0
3. kolo: Daniel SINIAKOV (CZE) 6-4 6-1
štvrťfinále: Martin KRUMICH (CZE) 1-6 6-3 4-6

Radka ZELNÍČKOVÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Sara SUCHANKOVA (SVK) 5-7 6-1 6-1
3. kolo: Melody HEFTI (SUI) 6-2 6-2
štvrťfinále: Katerina MANDELIKOVA (CZE) 0-6 5-7

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!