Palmanova, Spain, ITF World Tennis Tour, W15 Palmanova, clay, outdoor: 1R, Anna Siskova (CZE) - Vicky Van De Peer (BEL) 26 64 63, 2R: Celia Cervino Ruiz (ESP) 57 63 61, QF: Maria Gutierrez Carrasco (ESP) 16 64 63, SF: Yvonne Cavalle-Reimers (ESP) 62 46 62, F:  Alba REY GARCIA (ESP) 6-3 6-1 TITLE!!!!

Palmanova, Spain, ITF World Tennis Tour, W15 Palmanova, clay, outdoor: 1R, Anna Siskova (CZE) - Vicky Van De Peer (BEL) 26 64 63, 2R: Celia Cervino Ruiz (ESP) 57 63 61, QF: Maria Gutierrez Carrasco (ESP) 16 64 63, SF: Yvonne Cavalle-Reimers (ESP) 62 46 62, F:  Alba REY GARCIA (ESP) 6-3 6-1 TITLE!!!!

Úspešný víkend v debli, Mihalíková s titulom, Jamrichová vo finále

Dve členky trnavskej EMPIRE Tennis Academy Tereza Mihalíková a Sandra Jamrichová uspeli na rovnako dotovaných turnajoch ITF v Egypte a v Turecku.

Tereza Mihalíková hrala na podujatí Soho Square Egypt Women's Future s 15-tisícovou dotáciou v egyptskom letovisku Sharm El Sheikh. Spolu s Ruskou Annou Morginou získala deblový titul po finálovom triumfe 2:6, 6:4, 10:5 nad čínskou dvojicou Li/Meng.
Sandra Jamrichová bola pre zmenu v tureckej Antalyi, kde spolu s Jelenou Simic z Bosny a Hercegoviny postúpila do finále štvorhry. Tam podľahli kirgizsko-gruzínskemu páru Palkina/Shapatava 4:6, 5:7.

Sharm El Sheikh, Egypt, Soho Square Egypt Women's Future, ITF, 15 000 USD, hard, vonku:
Tereza Mihalíková (SVK)
1. kolo: Anna PRIBYLOVA (RUS) 1-6 1-6
Štvorhra s: Anna MORGINA (RUS) [1] 
1. kolo: Elena GRIESSNER (AUT) / Yasmine WAGNER (GER) 6-3 6-1 
štvrťfinále: Laura DEIGMAN (GBR) / Anna PRIBYLOVA (RUS) 3-6 6-1 [10-7]
semifinále: Melanie KLAFFNER (AUT) / Julia WACHACZYK (GER) [3] 6-0 6-4
finále: Yuenu LI (CHN) / Ran MENG (CHN) 2-6 6-4 10-5 TITUL VO ŠTVORHRE!!! 

Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Yulia STARODUBTSEWA (UKR) 7-5 6-2
finále kvalifikácie: Constanza PERA (ITA) 6-2 6-1
1. kolo main draw: Elena-Teodora CADAR (ROU) 0-6 0-6

Antalya, Turecko, TENNIS ORGANISATION CUP, ITF, 15 000 USD, antuka, vonku:
Sandra Jamrichová (SVK)
1. kolo: Zhima DU (CHN) 2-6 4-6
Štvorhra s: Jelena SIMIC (BIH) 
1. kolo: Cristina ADAMESCU (ROU) / Diana ENACHE (ROU) [3] 6-1 6-3
štvrťfinále: Lana KENTCHIASHVILI (GEO) / Ana SHANIDZE (GEO) 6-2 7-5
semifinále: Valentyna IVAKHNENKO (RUS) / Aleksandra POSPELOVA (RUS) [1] 6-4 6-1
finále: Ksenia PALKINA (KGZ) / Sofia SHAPATAVA (GEO) [2] 4-6 5-7 FINALISTKY!

Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!