Shymkent, Kazakhstan, ITF World Tennis Tour, Shymkent Open, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Markos KALOVELONIS (RUS) 6-1 6-4, 2R: Aleksandre METREVELI (GEO) 6-0 6-4, QF: ?-?; 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Teymuraz GABASHVILI (RUS) [2] 6-2 6-4, 2R: 2. kolo: Andrey GOLUBEV (KAZ) 6-3 5-7 3-6; Shymkent, Kazakhstan, ITF World Tennis Tour, Shymkent Open, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Ekaterina MAKLAKOVA (RUS) 6-4 6-2, 2R: Anna UKOLOVA (RUS) 4-6 6-3 6-4, QF: Victoria DEMA (UKR) ?-?; Italy, Florence, junior ITF, 44th City of Florence, Grade 2, clay, outdoor: 1QR, Nina STANKOVSKA (SVK) - Milena JEVTOVIC (ITA) 6-2 6-0, 2QR: Denise VALENTE (ITA) 6-3 6-2, Qualifying Final: Valentina GAGGINI (ITA) [8] 6-4 6-3, 1R: Matilde MARIANI (ITA) ?-?; Anning, China, ATP Challenger, $162,480 +H, KUNMING OPEN, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Fajing SUN (CHN) 6-3 6-1, 2R: Dennis NOVAK (AUT) 6-1 6-1, 3R: Nikola MILOJEVIC (SRB) 1-6 7-6(0) 1-6.

Shymkent, Kazakhstan, ITF World Tennis Tour, Shymkent Open, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Markos KALOVELONIS (RUS) 6-1 6-4, 2R: Aleksandre METREVELI (GEO) 6-0 6-4, QF: ?-?; 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Teymuraz GABASHVILI (RUS) [2] 6-2 6-4, 2R: 2. kolo: Andrey GOLUBEV (KAZ) 6-3 5-7 3-6; Shymkent, Kazakhstan, ITF World Tennis Tour, Shymkent Open, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Ekaterina MAKLAKOVA (RUS) 6-4 6-2, 2R: Anna UKOLOVA (RUS) 4-6 6-3 6-4, QF: Victoria DEMA (UKR) ?-?; Italy, Florence, junior ITF, 44th City of Florence, Grade 2, clay, outdoor: 1QR, Nina STANKOVSKA (SVK) - Milena JEVTOVIC (ITA) 6-2 6-0, 2QR: Denise VALENTE (ITA) 6-3 6-2, Qualifying Final: Valentina GAGGINI (ITA) [8] 6-4 6-3, 1R: Matilde MARIANI (ITA) ?-?; Anning, China, ATP Challenger, $162,480 +H, KUNMING OPEN, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Fajing SUN (CHN) 6-3 6-1, 2R: Dennis NOVAK (AUT) 6-1 6-1, 3R: Nikola MILOJEVIC (SRB) 1-6 7-6(0) 1-6.

Stará s Pavličkovou a Hanákom boli na juniorskom turnaji v Litve

Timea Pavlickova, Lenka Stara

Juniorské členky EMPIRE Tennis Academy Timea Pavličková a Lenka Stará odcestovali spolu s trénerom akadémie Reném Hanákom na juniorské podujatie do Litvy.

Turnaj Siauliai Open 2016 je druhej kategórie a hrá sa v hale na harde. Timea Pavličková a Lenka Stará zhodne prehrali v prvom kole dvojhry, nedarilo sa im ani vo štvorhre.

Výsledky
Timea Pavličková
1. kolo: Angelina SHAKHRAYCHUK (UKR) 0-6 4-6
Lenka Stará
1. kolo: Paulina BAKAITE [7] (LTU) 2-6 1-6

Timea Pavličková (SVK) / Lenka Stará (SVK)

1. kolo: Natalija POPOVIC (SRB) / Jovana VUKOVIC (SRB) 3-6 5-7 

 

Photos by: 
Ivan Kopcani, www.empire-tennis-academy.com

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!