Melbourne, Australia, grandslam Australian Open 2018, dotácia 55 000 000 AUD, hard, outdoor: 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - Ivana JOROVIC (SRB) 6-3 6-2, 2R: Katerina SINIAKOVA (CZE) 4-6 6-2 6-1, 3R: Marta KOSTYUK (UKR) 6-2 6-2, 4R: Denisa ALLERTOVA (CZE)  ?-?; 1R, Lucie SAFAROVA (CZE) - Alja TOMLJANOVIC (CRO) 7-5 6-3, 2R: Sorana CIRSTEA (ROU) 6-2 6-4, 3R: Kristina PLISKOVA (CZE) 6-7(6) 5-7; 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Anna Karolina SCHMIEDLOVA (SVK) 6-0 6-3, 2R: Magda LINETTE (POL) 6-7(4) 2-6; 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Venus WILLIAMS (USA)  6-3 7-5, 2R: Luksika KUMKHUM (THA) 1-6 3-6; 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 6-3 4-6 3-6; 1QR, Anna BLINKOVA (RUS) - Roberta VINCI (ITA) 6-3 6-2, 2R: Antonia LOTTNER (GER) 5-7 6-4 7-5, Qualifying Final: Viktoriya TOMOVA (BUL) 6-3 1-6 6-1; 1R: Bernarda PERA (USA) 2-6 2-6; Orlando, Florida, USA, ITF Womens Circuit, USTA National Campus Pro Tennis Classic, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Katherine SEBOV (CAN) 6-2 6-2, 2R: Claire LIU (USA) 6-4 6-1, QF: Caitlin WHORISKEY (USA) 6-2 5-7 6-3, SF: Jessica PEGULA (USA) ?-? ; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Womens Circuit, Soho Square Egypt F1 Women's Future, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Eva SISKA (USA) 6-4 6-3, 2R: Yuliya HATOUKA (BLR) 6-3 3-6 3-6; Koblenz, Germany, ATP Challenger, Koblenz Open, €43,000 + H, hard, indoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Zdenek KOLAR (CZE) 2-6 4-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Futures, Soho Square Egypt F1 Men's Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Artem DUBRIVNYY (RUS) - BYE, 2QR: Kevin PORTMANN (ITA) 6-2 6-1, Qualifying Final: Karol BECK (SVK) 6-1 6-4, Main Draw, 1R: Artem SMIRNOV (UKR) 3-6 2-6; 1QR, Karol BECK (SVK) - Benjamin WINTER LOPEZ (ESP) 6-0 6-1, 2QR: Roman BOYCHUK (UKR) [15]  6-1 6-1, Qualifying Final: Artem DUBRIVNYY (RUS) 1-6 4-6; Antalya, Turkey, ITF Futures, GD TENNIS CUP, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Ergi KIRKIN (TUR) - Xristodoulos KASMERIDIS (GRE) 6-0 6-0, 2QR: Ran AMAR (ISR) 6-1 6-2, Qualifying Final: Nik RAZBORSEK (SLO) 6-7(0) 6-0 2-6.

 

Melbourne, Australia, grandslam Australian Open 2018, dotácia 55 000 000 AUD, hard, outdoor: 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - Ivana JOROVIC (SRB) 6-3 6-2, 2R: Katerina SINIAKOVA (CZE) 4-6 6-2 6-1, 3R: Marta KOSTYUK (UKR) 6-2 6-2, 4R: Denisa ALLERTOVA (CZE)  ?-?; 1R, Lucie SAFAROVA (CZE) - Alja TOMLJANOVIC (CRO) 7-5 6-3, 2R: Sorana CIRSTEA (ROU) 6-2 6-4, 3R: Kristina PLISKOVA (CZE) 6-7(6) 5-7; 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Anna Karolina SCHMIEDLOVA (SVK) 6-0 6-3, 2R: Magda LINETTE (POL) 6-7(4) 2-6; 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Venus WILLIAMS (USA)  6-3 7-5, 2R: Luksika KUMKHUM (THA) 1-6 3-6; 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 6-3 4-6 3-6; 1QR, Anna BLINKOVA (RUS) - Roberta VINCI (ITA) 6-3 6-2, 2R: Antonia LOTTNER (GER) 5-7 6-4 7-5, Qualifying Final: Viktoriya TOMOVA (BUL) 6-3 1-6 6-1; 1R: Bernarda PERA (USA) 2-6 2-6; Orlando, Florida, USA, ITF Womens Circuit, USTA National Campus Pro Tennis Classic, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Katherine SEBOV (CAN) 6-2 6-2, 2R: Claire LIU (USA) 6-4 6-1, QF: Caitlin WHORISKEY (USA) 6-2 5-7 6-3, SF: Jessica PEGULA (USA) ?-? ; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Womens Circuit, Soho Square Egypt F1 Women's Future, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Eva SISKA (USA) 6-4 6-3, 2R: Yuliya HATOUKA (BLR) 6-3 3-6 3-6; Koblenz, Germany, ATP Challenger, Koblenz Open, €43,000 + H, hard, indoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Zdenek KOLAR (CZE) 2-6 4-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Futures, Soho Square Egypt F1 Men's Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Artem DUBRIVNYY (RUS) - BYE, 2QR: Kevin PORTMANN (ITA) 6-2 6-1, Qualifying Final: Karol BECK (SVK) 6-1 6-4, Main Draw, 1R: Artem SMIRNOV (UKR) 3-6 2-6; 1QR, Karol BECK (SVK) - Benjamin WINTER LOPEZ (ESP) 6-0 6-1, 2QR: Roman BOYCHUK (UKR) [15]  6-1 6-1, Qualifying Final: Artem DUBRIVNYY (RUS) 1-6 4-6; Antalya, Turkey, ITF Futures, GD TENNIS CUP, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Ergi KIRKIN (TUR) - Xristodoulos KASMERIDIS (GRE) 6-0 6-0, 2QR: Ran AMAR (ISR) 6-1 6-2, Qualifying Final: Nik RAZBORSEK (SLO) 6-7(0) 6-0 2-6.

 

Stankovská po mesiaci s ďalším titulom, v žilinskom finále zdolala Petrovickú

Na turnaji ITF U18 Zilina Open 2017 v TK Žilina sa hralo finále dvojhry, v ktorom nastúpili proti sebe dve členky TC EMPIRE Trnava Nina Stankovská a Kiara Petrovická.

Víťazka turnaja získa za dvojhru 40 bodov do kombinovaného juniorského rebríčka ITF, zdolaná finalistka 30 bodov. Nina Stankovská, ktorú trénuje rovnako ako Petrovickú René Hanák, vo finále zvíťazila 6:3, 6:2. „Mne sa v Žiline hrá celkovo dobre, takže som si  tento turnaj celkom užila, aj keď som asi od piatku chorá. Finále s Kiarou bolo, samozrejme, skôr náročné z tej psychickej stránky, keďže spolu hrávame aj trénujeme. Sme kamarátky, a aj to tak zo začiatku z mojej strany vyzeralo. Ale keď som začala využívať môj forhend, podarilo sa mi to vyhrať, takže som spokojná,“ povedala Nina Stankovská pre www.tcempire.sk.

Nina Stankovská pred mesiacom vyhrala aj na turnaji Moravia Steel Sparta Cup v Prahe. Momentálne je na svojom rebríčkovom maxime 256. mieste, ktoré si po víkende opäť vylepší.

Žilina, Slovensko, juniorský ITF, ITF U18 Zilina Open 2017, Grade 4, antuka, vonku:
Nina Stankovská (SVK)

1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Klara SILKA (POL) 6-0 6-0
3. kolo: Klára ONDREJČEKOVÁ (SVK) 6-1 6-3
štvrťfinále: Marta CUSTIC (ESP) 6-7(5) 6-4 6-4
semifinále: Michaela KADLECKOVA (SVK) 6-4 6-2
finále: Kiara PETROVICKÁ (SVK) 6-3 6-2

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!