Palmanova, Spain, ITF World Tennis Tour, W15 Palmanova, clay, outdoor: 1R, Anna Siskova (CZE) - Vicky Van De Peer (BEL) 26 64 63, 2R: Celia Cervino Ruiz (ESP) 57 63 61, QF: Maria Gutierrez Carrasco (ESP) 16 64 63, SF: Yvonne Cavalle-Reimers (ESP) 62 46 62, F:  Alba REY GARCIA (ESP) 6-3 6-1 TITLE!!!!

Palmanova, Spain, ITF World Tennis Tour, W15 Palmanova, clay, outdoor: 1R, Anna Siskova (CZE) - Vicky Van De Peer (BEL) 26 64 63, 2R: Celia Cervino Ruiz (ESP) 57 63 61, QF: Maria Gutierrez Carrasco (ESP) 16 64 63, SF: Yvonne Cavalle-Reimers (ESP) 62 46 62, F:  Alba REY GARCIA (ESP) 6-3 6-1 TITLE!!!!

Radka Zelníčková získala deblový titul v Izraeli a bola aj vo finále štvorhry

Počas dvoch týždňov odohrala Radka Zelníčková z EMPIRE Tennis Academy dva úspešné turnaje v Izraeli.

V polovici novembra 2019 sa zverenkyni Róberta Gašparetza Zelníčkovej podarilo po boku Britky Amarni Banks dostať do finále štvorhry na juniorskom turnaji Marshall Open in Honour of Dedi Jacob, ktorý sa konal v izraelskom meste Haifa a bol druhej kategórie.

Hneď na ďalší týždeň sa Radka Zelníčková radovala dokonca z triumfu vo štvorhre, keď po boku tej istej spoluhráčky zvíťazila vo finále turnaja rovnakej kategórie nad kanadskou dvojicou Kupres/Stakusic 6-3 6-7(1) [11-9].

Haifa, Israel, ITF World Tennis Tour Juniors, Haifa Open in Honor of Larry Greenspon, Grade 2, hard, outdoor:
Radka Zelníčková (SVK) [3]
Štvorhra s: Amarni BANKS (GBR)
1. kolo: BYE
2. kolo: Sebastianna SCILIPOTI (SUI) / Melis Ayda UYAR (TUR) 5-7 6-3 [10-6]
štvrťfinále: Elizaveta GAVRILOVA (RUS) / Ekaterina MAKLAKOVA (RUS) 7-6(4) 2-6 [10-8]
semifinále: Aliona FALEI (BLR) / Natalia SZABANIN (HUN) [2] 7-6(4) 6-3
finále: Polina IATCENKO (RUS) / Polina KUDERMETOVA (RUS) [1] 4-6 3-6

Kiryat Shmona, Israel, ITF World Tennis Tour Juniors, Marshall Open in Honour of Dedi Jacob, Grade 2, hard, outdoor:
Radka Zelníčková (SVK) [2]
Štvorhra s: Amarni BANKS (GBR)
1. kolo: Setora NORMURODOVA (UZB) / Selin Lidya SEPKEN (TUR) 7-6(1) 7-6(3)
štvrťfinále: Elizaveta GAVRILOVA (RUS) / Ekaterina MAKLAKOVA (RUS) 6-1 3-6 [10-8]
semifinále: Aysegul MERT (TUR) / Ozlem USLU (TUR) 6-3 6-4
finále: Mia KUPRES (CAN) / Marina STAKUSIC (CAN) 6-3 6-7(1) [11-9] TITUL!

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!