Bratislava, Slovakia, junior ITF, ITF 2 U18 "THE 27TH SLOVAK JUNIOR INDOOR 2020", J2, hard, indoor: 1R: Radka ZELNICKOVA (SVK) - Alina SHCHERBININA (RUS) 6-2 6-3, 2R: Zuzanna KUBACHA (POL) 6-4 7-5, QF: Natalia SZABANIN (HUN) 6-1 6-4, SF: Aliona FALEI (BLR) 3-6 6-3 5-7; 1R, Peter PRIVARA (SVK) - Damien SALVESTRE (FRA) (5) 6-4 3-6 7-6(3), 2R: Matas VASILIAUSKAS (LTU) 3-6 7-5 4-6; Franfurkt, Germany, junior ITF, EINTRACHT ITF WELTRANGLISTENTURNIER, J5, hard, indoor: 1R, Tomas LANIK (SVK) - Sergej TOPIC (GER) 6-3 6-2, 2R: Julius Christian SEIFERT (GER) 6-3 6-3, QF: Taras IGNATIUK (BLR) 6-0 6-1, SF: Andre STEINBACH (GER) 6-4 3-6 6-3, F: Georg Eduard ISRAELAN (GER) 1-6 3-6.

Bratislava, Slovakia, junior ITF, ITF 2 U18 "THE 27TH SLOVAK JUNIOR INDOOR 2020", J2, hard, indoor: 1R: Radka ZELNICKOVA (SVK) - Alina SHCHERBININA (RUS) 6-2 6-3, 2R: Zuzanna KUBACHA (POL) 6-4 7-5, QF: Natalia SZABANIN (HUN) 6-1 6-4, SF: Aliona FALEI (BLR) 3-6 6-3 5-7; 1R, Peter PRIVARA (SVK) - Damien SALVESTRE (FRA) (5) 6-4 3-6 7-6(3), 2R: Matas VASILIAUSKAS (LTU) 3-6 7-5 4-6; Franfurkt, Germany, junior ITF, EINTRACHT ITF WELTRANGLISTENTURNIER, J5, hard, indoor: 1R, Tomas LANIK (SVK) - Sergej TOPIC (GER) 6-3 6-2, 2R: Julius Christian SEIFERT (GER) 6-3 6-3, QF: Taras IGNATIUK (BLR) 6-0 6-1, SF: Andre STEINBACH (GER) 6-4 3-6 6-3, F: Georg Eduard ISRAELAN (GER) 1-6 3-6.

Privara vo štvrťfinále dvojhry v Žiline a s deblovým titulom s Lánikom, Zelníčková v semifinále v Poľsku vo dvojhre i štvorhre

Členom EMPIRE Tennis Academy sa darilo v 32. týždni roka 2019 na medzinárodných juniorských turnajoch ITF na Slovensku i v Poľsku.

Peter Benjamín Privara hral na domácom podujatí ITF U18 "Zilina Junior Open 2019" do 18 rokov, ktoré sa konalo na dvorcoch Tenisového klubu Žilina. Ako 15-ročný sa dostal do štvrťfinále dvojhry, kde napokon prehral s krajanom Matejom Gálikom 0:6, 6:7.
Vo štvorhre nastúpil Peter Benjamín Privara po boku klubového spoluhráča Tomáša Lánika a na žilinskom juniorskom turnaji nenašli premožiteľov. Vo finále zdolali prvý nasadený pár Horák/Wajdemajer 7:6(4), 6:3!

Aktuálne 16-ročná Radka Zelníčková bola na turnajom výjazde v Poľskom meste Sobota aj s trénerom Róbertom Gašparetzom. Dotiahla to do semifinále dvojhry, v ktorom prehrala s Bieloruskou Kolodynskou dvakrát 5:7.
S poľskou spoluhráčkou Gruszczynskou boli v semifinále štvorhry, v ktorom prehrali s druhým nasadeným párom.

Sobota, Poland, ITF World Tennis Tour Juniors, SOBOTA POWIAT POZNANSKI JUNIOR CUP 2019, Grade 3, clay, outdoor:
Radka Zelníčková (SVK)
1. kolo: Clarine LERBY (NED) [8] 6-3 6-3
2. kolo: Karolina NOVAKOVA (CZE) 2-6 6-2 6-1
štvrťfinále: Klaudija BUBELYTE (LTU) 7-6(1) 6-2
semifinále: Jana KOLODYNSKA (BLR) 5-7 5-7
Štvorhra s: Rozalia GRUSZCZYNSKA (POL)
1. kolo: Klaudija BUBELYTE (LTU) / Lena TAKMADZAN (POL) 6-2 6-1
štvrťfinále: Urszula NEBELSKA (POL) / Leticia TEMIRHANOVA (SWE) 6-1 6-3
semifinále: Irina DSHANDSHGAVA (AUT) / Aleksandra Julia JELEN (POL) [2] 4-6 4-6

Zilina, Slovakia, ITF World Tennis Tour Juniors, ITF U18 "Zilina Junior Open 2019", Grade 4, clay, outdoor:
Peter Benjamín Privara (SVK)
1. kolo: Morris KIPCAK (AUT) 6-3 6-2
2. kolo: Jan WAJDEMAJER (POL) [6] 6-1 6-2
3. kolo: Adam ARBET (SVK) [11] 5-7 6-1 4-1 retired
štvrťfinále: Matej GALIK (SVK) 0-6 6-7(4)
Štvorhra s: Tomas LANIK (SVK)
1. kolo: Daniel PAVESKA (AUS) / Jakub SVOBODA (CZE) 6-2 6-2
2. kolo: Albert CHUDY (POL) / Wojtek SZCZESNY (POL) [6] 1-6 6-2 [10-8]
štvrťfinále: Adam ARBET (SVK) / Elisey KALASHNIKOV (RUS) [4] 7-6(4) 4-6 [10-6]
semifinále: Jakub KATUCH (SVK) / Lukas PALOVIC (SVK) [2] 6-3 2-6 [10-7]
finále: Ondrej HORAK (CZE) / Jan WAJDEMAJER (POL) [1] 7-6(4) 6-3 TITUL!

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!