Cairo, Egypt, ITF WOMEN'S WORLD TENNIS TOUR, EGYPT F1 WOMEN'S FUTURE, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anna SISKOVA (CZE) - Andra Maria NITESCU (ROU) 6-4 1-6 6-3, 2R: Helene SCHOLSEN (BEL) 6-2 6-2, QF: Anastasia ZOLOTAREVA (RUS) 6-2 6-2, SF: Lucie WARGNIER (FRA) 7-6(5) 6-3, F: Cindy BIRGER (NED) 1-6 5-7; Oberpullendorf, Austria, junior ITF World Tennis Tour Juniors, J4 OBERPULLENDORF, SPORT HOTEL KURZ JUNIOR CLASSIC, hard, indoor: 1R, Francesca Feodorov (ROU) [6] - BYE, 2R: Anna Lena EBSTER (AUT) 6-3 6-2, 3R: Emilie ELDE (NOR) 6-4 6-4, QF: Natalija SENIC (SRB) walkover, SF: Darina PRECECHTELOVA (CZE) 3-6 6-3 4-6.

Cairo, Egypt, ITF WOMEN'S WORLD TENNIS TOUR, EGYPT F1 WOMEN'S FUTURE, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anna SISKOVA (CZE) - Andra Maria NITESCU (ROU) 6-4 1-6 6-3, 2R: Helene SCHOLSEN (BEL) 6-2 6-2, QF: Anastasia ZOLOTAREVA (RUS) 6-2 6-2, SF: Lucie WARGNIER (FRA) 7-6(5) 6-3, F: Cindy BIRGER (NED) 1-6 5-7; Oberpullendorf, Austria, junior ITF World Tennis Tour Juniors, J4 OBERPULLENDORF, SPORT HOTEL KURZ JUNIOR CLASSIC, hard, indoor: 1R, Francesca Feodorov (ROU) [6] - BYE, 2R: Anna Lena EBSTER (AUT) 6-3 6-2, 3R: Emilie ELDE (NOR) 6-4 6-4, QF: Natalija SENIC (SRB) walkover, SF: Darina PRECECHTELOVA (CZE) 3-6 6-3 4-6.

Peter Privara v semifinále dvojhry a víťazom štvorhry na juniorskom turnaji v Nórsku

Člen TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy a nedávno vyhlásený Talent roka na Slovensku Peter Privara (15) sa dostal do semifinále dvojhry a zvíťazil  vo štvorhre na juniorskom turnaji do 18 rokov v nórskom Stavangeri.

Iba 15-ročný Peter Privara, zverenec Daniela Trčku, bol na turnaji štvrtý nasadený vo dvojhre a už vyradil turnajovú trinástku aj päťku. V sobotňajšom semifinále si zmeral sily s domácim hráčom a druhým nasadeným hráčom Casperom Christensenom, s ktorým tesne prehral.

V debli sa mu podarilo spolu Turkom Tokacom získať deblový titul.

Stavanger, Norway, ITF World Tennis Tour Juniors, Stavanger ITF, Grade 5, Hard, Indoor:
Peter Benjamin PRIVARA (SVK) [4]

1. kolo: BYE
2. kolo: Jakub FEDEROWICZ (POL) 6-2 6-2
3. kolo: Lovre ERCEG (CRO) [13] 3-6 6-3 6-2
štvrťfinále: Richard BIAGIOTTI (DEN) [5] 7-6(5) 6-2
semifinále: Casper CHRISTENSEN (NOR) [2] 6-3 3-6 6-7(5)
Štvorhra s: Togan TOKAC (TUR) [1]
1. kolo: BYE
2. kolo: Igor MANDOU BERRANGER (FRA) / Tiago PIRES (FRA) 6-2 6-4
štvrťfinále: Elwin GAUFFIN (SWE) / Alexander WATANABE ERIKSSON (SWE) [6] 6-3 2-6 [10-8]
semifinále: Jonathan BERLING (NOR) / Casper CHRISTENSEN (NOR) [3] 7-6(4) 5-7 [10-5]
finále: Matthew RANKIN (GBR) / Samuel REEVE (GBR) [7] 6-4 2-6 [10-6] TITUL!!!

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!