Cairo, Egypt, ITF WOMEN'S WORLD TENNIS TOUR, EGYPT F1 WOMEN'S FUTURE, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anna SISKOVA (CZE) - Andra Maria NITESCU (ROU) 6-4 1-6 6-3, 2R: Helene SCHOLSEN (BEL) 6-2 6-2, QF: Anastasia ZOLOTAREVA (RUS) 6-2 6-2, SF: Lucie WARGNIER (FRA) 7-6(5) 6-3, F: Cindy BIRGER (NED) 1-6 5-7; Oberpullendorf, Austria, junior ITF World Tennis Tour Juniors, J4 OBERPULLENDORF, SPORT HOTEL KURZ JUNIOR CLASSIC, hard, indoor: 1R, Francesca Feodorov (ROU) [6] - BYE, 2R: Anna Lena EBSTER (AUT) 6-3 6-2, 3R: Emilie ELDE (NOR) 6-4 6-4, QF: Natalija SENIC (SRB) walkover, SF: Darina PRECECHTELOVA (CZE) 3-6 6-3 4-6.

Cairo, Egypt, ITF WOMEN'S WORLD TENNIS TOUR, EGYPT F1 WOMEN'S FUTURE, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anna SISKOVA (CZE) - Andra Maria NITESCU (ROU) 6-4 1-6 6-3, 2R: Helene SCHOLSEN (BEL) 6-2 6-2, QF: Anastasia ZOLOTAREVA (RUS) 6-2 6-2, SF: Lucie WARGNIER (FRA) 7-6(5) 6-3, F: Cindy BIRGER (NED) 1-6 5-7; Oberpullendorf, Austria, junior ITF World Tennis Tour Juniors, J4 OBERPULLENDORF, SPORT HOTEL KURZ JUNIOR CLASSIC, hard, indoor: 1R, Francesca Feodorov (ROU) [6] - BYE, 2R: Anna Lena EBSTER (AUT) 6-3 6-2, 3R: Emilie ELDE (NOR) 6-4 6-4, QF: Natalija SENIC (SRB) walkover, SF: Darina PRECECHTELOVA (CZE) 3-6 6-3 4-6.

Peter Privara s ďalším titulom vo dvojhre na okruhu Tennis Europe

Člen EMPIRE Tennis Academy a zverenec trénera Daniela Trčku 14-ročný junior Peter Benjamin Privara vybojoval triumf na podujatí KVARNER JUNIOR OPEN 2019 v Chorvátsku.

Člen TC EMPIRE Trnava zvládol v chorvátskej Rijeke prvé tri kolá bez straty setu. Vo štvrťfinále dvojhry si poradil s Rakúšanom Kobierskim 5:7, 6:1, 6:4 a v semifinále po trojsetovej bitke aj s Chorvátom Prizmicom 7:5, 5:7, 6:3. Aj vo finále nenašiel Slovák premožiteľa, keď ďalšieho domáceho hráča Ivana Sodana zdolal 7:6(5), 6:2.

Privara vybojoval len nedávno 16. marca titul z okruhu Tennis Europe aj na turnaji s názvom TEJT 3 U16 "School Lobik U16 2019", ktorý sa konal na domácej pôde v Trenčianskych Tepliciach.

Rijeka, Chorvátsko, Tennis Europe U16, KVARNER JUNIOR OPEN 2019, Category 3, antuka, vonku
Peter Benjamin Privara (SVK)

1. kolo: Marko MILOSAVLJEVIC (AUT) 6-1 6-2
2. kolo: Stefan DJOKIC (CRO) 6-1 6-1
3. kolo: Aljaz KIRBIS (SLO) 6-1 6-2
štvrťfinále: Jan KOBIERSKI (AUT) 5-7 6-1 6-4
semifinále: Dino PRIZMIC (CRO) 7-5 5-7 6-4
finále: Ivan SODAN [12] (CRO) 7-6(5) 6-2 TITUL! 

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!