Moscow, Russia, ATP 250, VTB Kremlin Cup, 840 130 USD, hard, indoor: 1QR, Artem DUBRIVNYY (RUS) -  Ilya IVASHKA (BLR) 5-7 6-2 6-2, QFinal: Filip HORANSKY (SVK) 6-4 7-5 !!!, 1R: Miomir KECMANOVIC (SRB) 1-6 5-7; Telavi, Georgia, ITF World Tennis Tour, Telavi Open 2019, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anna SISKOVA (CZE) [2]  - Elizaveta SHEBEKINA (RUS) 6-1 6-3, 2R: Doroteja JOKSOVIC (SRB) 6-2 6-1, QF: Anastasia VDOVENCO (MDA) [6] 3-6 6-1 6-2, SF: Darya ASTAKHOVA (RUS) [5] 6-3 3-6 7-5, F: Oana Georgeta SIMION (ROU) [1] 2-6 3-6; Doubles, 1R, SISKOVA/Oana Georgeta SIMION (ROU) [2]  - Taisya PACHKALEVA (RUS) / Anastasia ZOLOTAREVA (RUS) 6-3 7-6(5), QF: Daria KRASNOVA (RUS) / Tatsiana SASNOUSKAYA (BLR) 6-2 7-6(7), SF: Darya ASTAKHOVA (RUS) / Darja SEMENISTAJA (LAT) 7-5 5-7 [10-4], F: Yekaterina DMITRICHENKO (KAZ) / Anna UREKE (RUS) [1] 6-1 6-0  DOUBLES TITLE! 

Moscow, Russia, ATP 250, VTB Kremlin Cup, 840 130 USD, hard, indoor: 1QR, Artem DUBRIVNYY (RUS) -  Ilya IVASHKA (BLR) 5-7 6-2 6-2, QFinal: Filip HORANSKY (SVK) 6-4 7-5 !!!, 1R: Miomir KECMANOVIC (SRB) 1-6 5-7; Telavi, Georgia, ITF World Tennis Tour, Telavi Open 2019, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anna SISKOVA (CZE) [2]  - Elizaveta SHEBEKINA (RUS) 6-1 6-3, 2R: Doroteja JOKSOVIC (SRB) 6-2 6-1, QF: Anastasia VDOVENCO (MDA) [6] 3-6 6-1 6-2, SF: Darya ASTAKHOVA (RUS) [5] 6-3 3-6 7-5, F: Oana Georgeta SIMION (ROU) [1] 2-6 3-6; Doubles, 1R, SISKOVA/Oana Georgeta SIMION (ROU) [2]  - Taisya PACHKALEVA (RUS) / Anastasia ZOLOTAREVA (RUS) 6-3 7-6(5), QF: Daria KRASNOVA (RUS) / Tatsiana SASNOUSKAYA (BLR) 6-2 7-6(7), SF: Darya ASTAKHOVA (RUS) / Darja SEMENISTAJA (LAT) 7-5 5-7 [10-4], F: Yekaterina DMITRICHENKO (KAZ) / Anna UREKE (RUS) [1] 6-1 6-0  DOUBLES TITLE! 

Na piešťanskom juniorskom turnaji sa najviac darilo Barbore Matúšovej

Členka trnavskej EMPIRE Tennis Academy Barbora Matúšová dosiahla najlepšie výsledky spomedzi našich zástupcov na prestížnom domácom turnaji druhej kategórie v Piešťanoch.

Juniorský antukový The 39th Slovakia Cup 2017 patrí u nás medzi najprestížnejšie v tejto vekovej kategórii. Nestratili sa na ňom ani členovia nášho klubu a akadémie, pričom najvýraznejšie sa presadila Barbora Matúšová. Po voľnom žrebe v prvom kole postupne zdolala Češku Novákovú, krajanku Kadlečkovú, Poľku Falkowsku a nestačila až v semifinále na svoju spoluhráčku z debla z Veľkej Británie Francescu Jones. 
S druhou nasadenou a  44. hráčkou juniorského kombinovaného rebríčka ITF prehrala 4:6, 2:6. Spolu boli vo finále debla, v ktorom nestačili na česko-slovenský pár Hindová/Morvayová 3:6, 1:6.

Zaujímavé výsledky ešte dosiahli aj Lenka Stará, štvrťfinalistka dvojhry i štvorhry alebo Nina Stankovská so Stellou Kovačičovou, ktoré boli v semifinále debla.

Piešťany, Slovensko, juniorský ITF, ITF U18 "The 39th Slovakia Cup 2017", antuka, vonku:

DIEVČATÁ:

Barbora Matúšová (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Klara NOVAKOVA (CZE) 7-6(2) 6-1
3. kolo: Michaela KADLECKOVA (SVK) 6-3 7-6(4)
štvrťfinále: Weronika FALKOWSKA (POL) 6-2 7-5
semifinále: Francesca JONES (GBR) 4-6 2-6
Štvorhra s: Francesca JONES (GBR) [2]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Ziva FALKNER (SLO) / Iva ZELIC (CRO) 6-7(4) 6-4 [10-3] 
štvrťfinále: Anastassiya ASTAKHOVA (KAZ) / Enola CHIESA (ITA) [8] 7-5 6-4 
semifinále: Stella KOVAČIČOVÁ (SVK) / Nina STANKOVSKÁ (SVK) 6-4 6-3
finále: Denisa HINDOVA (CZE) / Viktoria MORVAYOVA (SVK) [1] 3-6 1-6

Lenka Stará (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Chantal SAUVANT (GER) 6-4 6-2
3. kolo: Clara TAUSON (DEN) 6-2 6-3
štvrťfinále: Francesca JONES (GBR) 5-7 4-6
Štvorhra s: Kristina NOVAK (SLO) [6]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Maria NOVIKOVA (RUS) / Andjela SKROBONJA (SRB) 6-0 6-2
štvrťfinále: Viktoriia DEMA (UKR) / Ekaterina SHALIMOVA (RUS) [3] 1-6 3-6 

Nina STANKOVSKÁ (SVK)
1. kolo: Juliya POPYK (UKR) 6-3 6-3
2. kolo: Vanesa NIKOLOVOVA (CZE) 2-6 6-3 2-6
Štvorhra s: Stella KOVAČIČOVÁ (SVK)
1. kolo: Karolina JASKIEWICZ (POL) / Vanesa NIKOLOVOVA (CZE) 6-0 6-1 
2. kolo: Weronika FALKOWSKA (POL) / Olga HELMI (DEN) [5] 1-6 7-6(4) [11-9] 
štvrťfinále: Stefania ROGOZINSKA DZIK (POL) / Sina ZUGER (SUI) [4] 7-6(0) 6-1 
semifinále: Francesca JONES (GBR) / Barbora MATUSOVA (SVK) [2] 4-6 3-6

Stella KOVAČIČOVÁ (SVK)
1. kolo: Sophia DERIVAN (IRL) 7-5 6-2
2. kolo: Anastassiya ASTAKHOVA (KAZ) 6-2 1-6 1-6

Kiara PETROVICKÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Yvonna ZUFFOVA (SVK) 7-5 4-6 6-3
finále kvalifikácie: Olga TERLETSKA (UKR) 6-0 6-0
1. kolo main draw: Andjela SKROBONJA (SVK) 0-6 2-6
Štvorhra s: Anika JASKOVA (SVK) 
1. kolo: Klara NOVAKOVA (CZE) / Alexandra SILNA (CZE) 6-4 2-6 [11-9] 
2. kolo: Romana CISOVSKA (SVK) / Maria SOLNYSHKINA (RUS) [7] 6-4 1-6 [10-8] 
štvrťfinále: Denisa HINDOVA (CZE) / Viktoria MORVAYOVA (SVK) [1] 3-6 2-6

Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Jovana PERIC (SRB) 6-4 6-1
3. kolo kvalifikácie: Eszter MERI (SVK) 2-6 3-6

Chiara Renata SUPÁK (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Tereza VAJSEJTLOVA (CZE) 6-4 6-2
2. kolo kvalifikácie: Olga TERLETSKA (UKR) 1-6 6-4 1-6
Štvorhra s: Kristína MRÁZIKOVÁ (SVK)
1. kolo: Maria NOVIKOVA (RUS) / Andjela SKROBONJA (SRB) 3-6 1-6

Barbora KMOŠKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Petra SERES (SVK) bez boja
2. kolo kvalifikácie: Kristina LACOVA (SVK) 1-6 5-7

Kristína MRÁZIKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Olga TERLETSKA (UKR)  7-6(4) 3-6 5-7

CHLAPCI:

Martin FEKIAČ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Jiri LEHECKA (CZE) 5-7 3-6
Štvorhra s: Lenard SOHA (HUN) 
1. kolo: Jiri LEHECKA (CZE) / Jan PLEVA (CZE) 6-4 2-6 [7-10] 

Krištof MINÁRIK (SVK)
1. kolo: Luka MRSIC (AUT) 2-6 1-6

Samuel PAULOVČÁK (SVK)
1. kolo: Brian BENCIC (SUI) 2-6 4-6

Adam ARBET (SVK)
1. kolo: Jan PLEVA (CZE) 3-6 1-6
Štvorhra s: Samuel PAULOVČÁK (SVK) 
1. kolo: Riccardo DI NOCERA (ITA) / Riccardo PERIN (ITA) 6-4 5-7 [5-10] 

Pavel SHUMEIKO (UKR)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Tomas VIDOVENEC (SVK) 6-2 3-6 7-5
3. kolo kvalifikácie: Peter MAKK (HUN) 6-3 6-4
1. kolo main draw: Gabriel HUBER (AUT) 3-6 3-6
Štvorhra s: Martins ROCENS (LAT) 
1. kolo: Tomáš LÁNIK (SVK) / Stanislav VALENT (SVK) bez boja
2. kolo: Gabriel HUBER (AUT) / Henry VON DER SCHULENBURG (SUI) [5] 6-3 6-4 
štvrťfinále: Wojciech MAREK/Daniel MICHALSKI (POL) [2] 0-6 6-7(3) 

Stanislav VALENT (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Peter MAKK (HUN) 1-6 3-6

David ČIERNY (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Tomáš LÁNIK (SVK) 6-0 6-1
2. kolo kvalifikácie: Martin HLAVACKA (CZE) 6-2 4-6 1-6

János FEKETE (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Samuel PEŠKO (SVK) 5-7 5-7
Štvorhra s: Krištof MINÁRIK (SVK)
1. kolo: Matteo CONTARINO (ITA) / Pietro MUGELLI (ITA) 6-4 2-6 [5-10]

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!