Guangzhou, China, WTA International, 226 750 USD, hard, outdoor: 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Jia-Jing LU (CHN) 6-0 7-6(4), 2R: Jennifer BRADY (USA) walkover, QF: Yulia PUTINTSEVA (KAZ) ?-?; Saint-Malo, France, ITF Womens Circuit, OPEN 35 DE SAINT-MALO, 60 000 USD +H, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Maria HERAZO GONZALEZ (COL) 4-6 5-7; Ukraine, Chernomorsk, juniorský ITF, ETC Cup, Grade 5, clay, outdoor: 1R, Oleksiy SHESTAKOV (UKR) - Artem PODOROZHNYI (UKR) 6-1 6-3, 2R: Dawid WISNIEWSKI (POL) 6-2 6-1, QF: Svyatoslav ILNYTSKYY (UKR) ?-?; 1R, Janos FEKETE (SVK) - Sava RADOVIC (SRB) 6-2 6-2, 2R: Luka PULJIC (BIH) ?-?; 1R, Radka ZELNICKOVA (SVK) - Polina SHITIKOVA (RUS) 4-6 7-5 1-6; 1R: Sara SUCHANKOVA (SVK) - Marina PAVKOVIC (CRO) 6-4 7-5, 2R: Pia LOVRIC (SLO) ?-?.

Guangzhou, China, WTA International, 226 750 USD, hard, outdoor: 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Jia-Jing LU (CHN) 6-0 7-6(4), 2R: Jennifer BRADY (USA) walkover, QF: Yulia PUTINTSEVA (KAZ) ?-?; Saint-Malo, France, ITF Womens Circuit, OPEN 35 DE SAINT-MALO, 60 000 USD +H, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Maria HERAZO GONZALEZ (COL) 4-6 5-7; Ukraine, Chernomorsk, juniorský ITF, ETC Cup, Grade 5, clay, outdoor: 1R, Oleksiy SHESTAKOV (UKR) - Artem PODOROZHNYI (UKR) 6-1 6-3, 2R: Dawid WISNIEWSKI (POL) 6-2 6-1, QF: Svyatoslav ILNYTSKYY (UKR) ?-?; 1R, Janos FEKETE (SVK) - Sava RADOVIC (SRB) 6-2 6-2, 2R: Luka PULJIC (BIH) ?-?; 1R, Radka ZELNICKOVA (SVK) - Polina SHITIKOVA (RUS) 4-6 7-5 1-6; 1R: Sara SUCHANKOVA (SVK) - Marina PAVKOVIC (CRO) 6-4 7-5, 2R: Pia LOVRIC (SLO) ?-?.

Lenka Stará členkou bronzového tímu Sloveniek na ME družstiev do 18 rokov v španielskom Valladolide

Reprezentácia Slovenska hráčok do 18 rokov získala na ME družstiev v španielskom Valladolide bronzové medaily po víťazstve nad Talianskom 2:1.

Šampiónom sa stalo Bielorusko, striebro získalo Rusko. Slovensko pod vedením kapitána Jána Sabovčíka hralo v zložení Lenka Stará, Viktória Morvayová a Michaela Kadlečková. Družstvo dievčat do 16 rokov skončilo v Budapešti štvrté, keď v súboji o bronz prehralo so Španielskom 1:2. Pod výsledok sa podpísali zranenia Čisovskej a Stankovskej.

Do 18 rokov, Valladolid
O 3. miesto
Slovensko - Taliansko 2:1
Viktória Morvayová – Barbara Dessolisová 7:6(5), 6:3
Lenka Stará – Martina Biagiantiová 2:6, 1:6
Morvayová, Lenka Stará – Dessolisová, Biagiantiová 7:6(5), 7:5

Zdroj: www.stz.sk

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!