Krakow, Poland, ITF World Tennis Tour Juniors, Charlie Berszakiewicz Memorial, Grade 3, clay, outdoor: 1R, Radka ZELNICKOVA (SVK) - Rozalia GRUSZCZYNSKA (POL) 6-1 3-6 6-0, 2R: Katerina MANDELIKOVA (CZE) [7] 7-6(7) 6-3, QF: Weronika BASZAK (POL) [1] 6-3 6-3, SF: Hanne VANDEWINKEL (BEL) 6-2 6-2, F: Marketa PANACKOVA (CZE) [4] 2-6 4-6.

Krakow, Poland, ITF World Tennis Tour Juniors, Charlie Berszakiewicz Memorial, Grade 3, clay, outdoor: 1R, Radka ZELNICKOVA (SVK) - Rozalia GRUSZCZYNSKA (POL) 6-1 3-6 6-0, 2R: Katerina MANDELIKOVA (CZE) [7] 7-6(7) 6-3, QF: Weronika BASZAK (POL) [1] 6-3 6-3, SF: Hanne VANDEWINKEL (BEL) 6-2 6-2, F: Marketa PANACKOVA (CZE) [4] 2-6 4-6.

Juhászová vo finále turnaja ITF v tureckej Antalyi

Členka EMPIRE Tennis Academy a zverenkyňa Martina Durdíka Vivien Juhászová sa prebojovala na desaťtisícovom turnaji v Turecku do finále dvojhry a aj do semifinále debla.

Vivien Juhászová hrala na antukovom podujatí TENNIS ORGANISATION CUP, ktorý patrí do okruhu ITF. Na ceste do finále nestratila ani set a za najdramatickejší zápas považuje ten štvrťfinálový proti siedmej nasadenej Ukrajinke Sliusar. „Najťažší bol určite tento, pretože som síce viedla 6:2 a 5:3, ale potom sa to zdramatizovalo a bolo z toho nakoniec 7:5,“ povedala Vivien Juhászová pre www.empire-tennis-academy.com. 
„Celý týždeň sa mi však hralo dobre, jedine vo finále to nevyšlo. Ostávam tu hrať ešte jeden turnaj. Teraz som tu bola sama, na ďalší týždeň však príde kamoška,“ dodala Vivien Juhászová, ktorá v boji o titul podľahla Srbke Danilovic 2:6, 3:6.
Za finále si Vivien Juhászová pripíše 7 bodov do rebríčka WTA.

Antalya, Turecko, TENNIS ORGANISATION CUP, ITF, 10 000 USD, antuka, vonku: 

Vivien Juhászová(SVK) [1] 
1. kolo: Daryna GUKASYAN (UKR) [WC] 6-0 6-1 
2. kolo: Nonna KURGINYAN (RUS) 6-1 6-2
Štvrťfinále: Kateryna SLIUSAR (UKR) [7] 6-3 7-5
Semifinále: Berfu CENGIZ (TUR) [3] 6-1 6-1
Finále: Olga DANILOVIC (SRB) [WC] 2-6, 3-6    
Štvorhra s: Pia KONIG (AUT) [1] 
1. kolo: Rio KITAGAWA (JPN) / Jennifer RINK (GER) 6-2 6-1 
Štvrťfinále: Svetlana IANSITOVA (RUS) / Polina NOVOSELOVA (RUS) 4-1 skreč
Semifinále: Berfu CENGIZ (TUR) / Olga DANILOVIC (SRB) 0-6 4-6  

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!