Montreal, Canada, WTA Premier 5, Coupe Rogers présentée par Banque Nationale, 2 820 000 USD, hard, outdoor: 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - BYE, 2R: Mihaela BUZARNESCU (ROU)  6-3 6-7(5) 4-3 retired, 3R: Johanna KONTA (GBR) 6-3 6-4, QF: Elise MERTENS (BEL) 7-5 6-3, SF: Sloane STEPHENS (USA) 3-6 3-6 ; 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Maria SAKKARI (GRE) 6-4 4-6 6-1, 2R: Maria SHARAPOVA (RUS) 0-6 2-6; 1QR, Lucie SAFAROVA (CZE) - Katherine SEBOV (CAN) 6-4 7-6(4), Qualifying Final: Jennifer BRADY (USA) 4-6 6-2 6-2, 1R: Daria GAVRILOVA (AUS) 4-6 6-4 7-5, 2R: Julia GOERGES (GER) 6-2 4-6 3-6; Landisville, PA, USA, ITF Womens Circuit, Koser Jewelers $60,000 Tennis Challenge, hard, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Hayley CARTER (USA) 6-2 6-2, 2R: Francesca DI LORENZO (USA) 6-3 6-2, QF: Priscilla HON (AUS) 6-7(5) 0-3 retired; Novi Sad, Serbia, ITF Futures, MERDIDIANA OPEN 1, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Milos NIKOLIC (SRB) 6-1 6-4, 2R: Boris BUTULIJA (SRB) 6-3 6-3, QF: Tomislav JOTOVSKI (MKD) 4-6 7-5 6-3, SF: Simone RONCALLI (ITA) 6-4 6-7(7) 5-7; Hechingen, Germany, ITF Womens Circuit, boso Ladies Open Hechingen, clay, outdoor: 1R, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Chiara SCHOLL (USA) 7-5 4-6 1-6; Warsaw, Poland, ITF Womens Circuit, Warsaw Sports Group Open 2018, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Anastasiya SHOSHYNA (UKR) 1-5 retired; Koksijde, Belgium, ITF Womens Circuit, FLANDERS LADIES TROPHY KOKSIJDE 2018, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Eleonora MOLINARO (LUX)  6-7(4) 1-6.

Montreal, Canada, WTA Premier 5, Coupe Rogers présentée par Banque Nationale, 2 820 000 USD, hard, outdoor: 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - BYE, 2R: Mihaela BUZARNESCU (ROU)  6-3 6-7(5) 4-3 retired, 3R: Johanna KONTA (GBR) 6-3 6-4, QF: Elise MERTENS (BEL) 7-5 6-3, SF: Sloane STEPHENS (USA) 3-6 3-6 ; 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Maria SAKKARI (GRE) 6-4 4-6 6-1, 2R: Maria SHARAPOVA (RUS) 0-6 2-6; 1QR, Lucie SAFAROVA (CZE) - Katherine SEBOV (CAN) 6-4 7-6(4), Qualifying Final: Jennifer BRADY (USA) 4-6 6-2 6-2, 1R: Daria GAVRILOVA (AUS) 4-6 6-4 7-5, 2R: Julia GOERGES (GER) 6-2 4-6 3-6; Landisville, PA, USA, ITF Womens Circuit, Koser Jewelers $60,000 Tennis Challenge, hard, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Hayley CARTER (USA) 6-2 6-2, 2R: Francesca DI LORENZO (USA) 6-3 6-2, QF: Priscilla HON (AUS) 6-7(5) 0-3 retired; Novi Sad, Serbia, ITF Futures, MERDIDIANA OPEN 1, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Milos NIKOLIC (SRB) 6-1 6-4, 2R: Boris BUTULIJA (SRB) 6-3 6-3, QF: Tomislav JOTOVSKI (MKD) 4-6 7-5 6-3, SF: Simone RONCALLI (ITA) 6-4 6-7(7) 5-7; Hechingen, Germany, ITF Womens Circuit, boso Ladies Open Hechingen, clay, outdoor: 1R, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Chiara SCHOLL (USA) 7-5 4-6 1-6; Warsaw, Poland, ITF Womens Circuit, Warsaw Sports Group Open 2018, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Anastasiya SHOSHYNA (UKR) 1-5 retired; Koksijde, Belgium, ITF Womens Circuit, FLANDERS LADIES TROPHY KOKSIJDE 2018, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Eleonora MOLINARO (LUX)  6-7(4) 1-6.

Igor Zelenay víťazom štvorhry v Číne, má deblový 33. titul

Člen EMPIRE Tennis Academy a deblový špecialista Igor Zelenay ovládol štvorhru na challengeri v Číne.

Zelenayovým deblovým partnerom na hardovom turnaji Zhuhai Open 2018 bol Ukrajinec Deny Molchanov. Dvojica potrebovala na postup do 2. kola aj do semifinále až supertajbrejky, ktoré zvládli a v semifinále ich austrálski súperi Bolt s Kublerom nenastúpili. Vo finále v súboji o titul Igor Zelenay s Molchanovom vyzvali bielorusko-taiwanskú dvojicu Bury/Peng, ktorú zdolali v dvoch setoch 7:5, 7:6(4). Zelenay naposledy získal deblový titul v júli 2017 na antuke v nemeckom Braunschweigu s Rakúšanom Julianom Knowlem. Celkovo ide už o 33. primát Zelenaya v kariére.

Zhuhai, Čína, ATP Challenger, 2018 ZHUHAI OPEN, 75 000 USD, hard, vonku:
Igor Zelenay (SVK)

1. kolo kvalifikácie: Yuanfeng LI (CHN) 4-6 6-4 6-2
2. kolo kvalifikácie: Renta TOKUDA (JPN) 6-7(1) 3-6
Štvorhra s: Denys MOLCHANOV (UKR)
1. kolo: Toshihide MATSUI (JPN)/Chu-Huan YI (TPE) 6-3 3-6 10-8
štvrťfinále: Uladzimir IGNATIK (BLR)/Tristan-Samuel WEISSBORN (AUT) 4:6, 7:6 (6), 12:10
semifinále: Alex BOLT/Jason KUBLER (AUS) bez boja
finále: Aliaksandr BURY (BLR)/Hsien-Yin PENG (TPE) 7-5 7-6(4) TITUL!!!

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!