Telavi, Georgia, ITF Futures, TELAVI OPEN 2018, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Alexey ZAKHAROV (RUS) 4-2 Ret, 2R: Nicolas Alberto ARRECHE (ARG) 7-6(2) 6-4, QF: Vasile-Alexandru GHILEA (ROU) 6-0 6-4, SF: Oleg PRIHODKO (UKR) ? -?; Olomouc, Czech Republic, ITF Womens Circuit, ITS CUP, 50 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Agnes BUKTA (HUN) 6-4 6-3, 2R: Katerina STEWART (USA) 7-6(3) 6-7(5) 7-6(3), QF: Giulia GATTO-MONTICONE (ITA) 2-6 6-3 1-6; 1R: Kateryna KOZLOVA (UKR) - Victoria MUNTEAN (FRA) 6-2 6-4, 2R: Anastasia DETIUC (CZE) 6-1 6-2, QF: Fiona FERRO (FRA) 3-6 1-6; Umag, Croatia, ATP 250, Plava Laguna Croatia Open Umag, 561 345 €, clay, outdoor: Doubles, 1R, Igor ZELENAY (SVK)/Denys MOLCHANOV (UKR) - Jonathan EYSSERIC/ Hugo NYS (FRA) 7-6(5) 6-4, QF: Roman JEBAVY/Jiri VESELY (CZE) 3-6 5-7; 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Roberto QUIROY (ECU) 6-2 7-6(0), Qualifying Final: Rogerio DUTRA SILVA (BRA) 2-6 7-5 2-6, Main Draw, 1R: Felix AUGER-ALIASSIME (CAN) 4-6 3-6Khemisset, Morocco, ITF Futures, Morocco Futures F1, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Luca CASTELNUOVO (SUI) 6-2 6-2, 2R: Mirko MARTINEZ (SUI) 4-6 1-3; Darmstadt, Germany, ITF Womens Circuit, Tennis International, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Pemra OZGEN (TUR) 2-6 4-6; Figueira Da Foz, Portugal, ITF Womens Circuit, Figueira da Foz Ladies Open 2018, $25,000 + H USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Fatma AL NABHANI (OMA) 4-6 7-6(5) 5-7; Bucharest, Romania, WTA International, BRD Bucharest Open, 250 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Basak ERAYDIN (TUR) 7-6(3) 6-3, 2QR: Dejana RADANOVIC (SRB) 6-1 6-1, Qualifying Final: Anna BONDAR (HUN) 7-6(2) 6-4, 1R, Main Draw: Petra MARTIC (CRO) 2-6 4-6; Vienna, Austria, ITF Womens Circuit, Ladies Future Vienna, 15 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Laura MALUNIAKOVA (SVK) - Alina MICHALITSCH (AUT) 6-3 6-2, 2QR: Ema VASIC (AUT) 6-4 6-4, Qualifying Final: Aline THOMMEN (SUI) 7-6(4) 6-2, 1R: Katja MILAS (CRO) 6-4 3-6 5-7.

Telavi, Georgia, ITF Futures, TELAVI OPEN 2018, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Alexey ZAKHAROV (RUS) 4-2 Ret, 2R: Nicolas Alberto ARRECHE (ARG) 7-6(2) 6-4, QF: Vasile-Alexandru GHILEA (ROU) 6-0 6-4, SF: Oleg PRIHODKO (UKR) ? -?; Olomouc, Czech Republic, ITF Womens Circuit, ITS CUP, 50 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Agnes BUKTA (HUN) 6-4 6-3, 2R: Katerina STEWART (USA) 7-6(3) 6-7(5) 7-6(3), QF: Giulia GATTO-MONTICONE (ITA) 2-6 6-3 1-6; 1R: Kateryna KOZLOVA (UKR) - Victoria MUNTEAN (FRA) 6-2 6-4, 2R: Anastasia DETIUC (CZE) 6-1 6-2, QF: Fiona FERRO (FRA) 3-6 1-6; Umag, Croatia, ATP 250, Plava Laguna Croatia Open Umag, 561 345 €, clay, outdoor: Doubles, 1R, Igor ZELENAY (SVK)/Denys MOLCHANOV (UKR) - Jonathan EYSSERIC/ Hugo NYS (FRA) 7-6(5) 6-4, QF: Roman JEBAVY/Jiri VESELY (CZE) 3-6 5-7; 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Roberto QUIROY (ECU) 6-2 7-6(0), Qualifying Final: Rogerio DUTRA SILVA (BRA) 2-6 7-5 2-6, Main Draw, 1R: Felix AUGER-ALIASSIME (CAN) 4-6 3-6Khemisset, Morocco, ITF Futures, Morocco Futures F1, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Luca CASTELNUOVO (SUI) 6-2 6-2, 2R: Mirko MARTINEZ (SUI) 4-6 1-3; Darmstadt, Germany, ITF Womens Circuit, Tennis International, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Pemra OZGEN (TUR) 2-6 4-6; Figueira Da Foz, Portugal, ITF Womens Circuit, Figueira da Foz Ladies Open 2018, $25,000 + H USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Fatma AL NABHANI (OMA) 4-6 7-6(5) 5-7; Bucharest, Romania, WTA International, BRD Bucharest Open, 250 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Basak ERAYDIN (TUR) 7-6(3) 6-3, 2QR: Dejana RADANOVIC (SRB) 6-1 6-1, Qualifying Final: Anna BONDAR (HUN) 7-6(2) 6-4, 1R, Main Draw: Petra MARTIC (CRO) 2-6 4-6; Vienna, Austria, ITF Womens Circuit, Ladies Future Vienna, 15 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Laura MALUNIAKOVA (SVK) - Alina MICHALITSCH (AUT) 6-3 6-2, 2QR: Ema VASIC (AUT) 6-4 6-4, Qualifying Final: Aline THOMMEN (SUI) 7-6(4) 6-2, 1R: Katja MILAS (CRO) 6-4 3-6 5-7.

Igor Zelenay s 35. titulom vo štvorhre na challengeri v Tunisku

Spolupráca člena EMPIRE Tennis Academy Igora Zelenaya s Ukrajincom Molčanovom vychádza na výbornú.

Igor Zelenay hral teraz na antukovom challengeri Tunis Open s dotáciou 75 000 amerických dolárov. Jeho spoluhráčom bol znova Ukrajinec Denis Molčanov, s ktorým po finálovom víťazstve nad francúzsko-britským párom Eysseric a Salisbury (7:6, 6:1) získali tretí challengerový titul v tejto sezóne. V tomto roku sa už tešili v Číne a minuly týždeň v talianskej Barlette.

Celkovo ide už o Zelenayov 35. titul vo štvorhre v kariére.

Tunis, Tunisko, ATP Challenger, Tunis Open, 75 000 USD + H, antuka, vonku:
Igor Zelenay (SVK)
štvorhra s: Denys MOLCHANOV (UKR)
1. kolo: Moez ECHARGUI (TUN)/Alexei POPYRIN (AUS) 6-4 6-2
štvrťfinále: Liam BROADY/Scott CLAYTON (GBR) 6-4 6-1
semifinále: Sander GILLE/Joran VLIEGEN (BEL) 6-4 4-6 10-3
finále: Jonathan EYSSERIC (FRA)/Joe SALISBURY (GBR) 7-6(4) 6-2!!! TITUL VO ŠTVORHRE

Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!