Moscow, Russia, ATP 250, VTB Kremlin Cup, 840 130 USD, hard, indoor: 1QR, Artem DUBRIVNYY (RUS) -  Ilya IVASHKA (BLR) 5-7 6-2 6-2, QFinal: Filip HORANSKY (SVK) 6-4 7-5 !!!, 1R: Miomir KECMANOVIC (SRB) 1-6 5-7; Telavi, Georgia, ITF World Tennis Tour, Telavi Open 2019, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anna SISKOVA (CZE) [2]  - Elizaveta SHEBEKINA (RUS) 6-1 6-3, 2R: Doroteja JOKSOVIC (SRB) 6-2 6-1, QF: Anastasia VDOVENCO (MDA) [6] 3-6 6-1 6-2, SF: Darya ASTAKHOVA (RUS) [5] 6-3 3-6 7-5, F: Oana Georgeta SIMION (ROU) [1] 2-6 3-6; Doubles, 1R, SISKOVA/Oana Georgeta SIMION (ROU) [2]  - Taisya PACHKALEVA (RUS) / Anastasia ZOLOTAREVA (RUS) 6-3 7-6(5), QF: Daria KRASNOVA (RUS) / Tatsiana SASNOUSKAYA (BLR) 6-2 7-6(7), SF: Darya ASTAKHOVA (RUS) / Darja SEMENISTAJA (LAT) 7-5 5-7 [10-4], F: Yekaterina DMITRICHENKO (KAZ) / Anna UREKE (RUS) [1] 6-1 6-0  DOUBLES TITLE! 

Moscow, Russia, ATP 250, VTB Kremlin Cup, 840 130 USD, hard, indoor: 1QR, Artem DUBRIVNYY (RUS) -  Ilya IVASHKA (BLR) 5-7 6-2 6-2, QFinal: Filip HORANSKY (SVK) 6-4 7-5 !!!, 1R: Miomir KECMANOVIC (SRB) 1-6 5-7; Telavi, Georgia, ITF World Tennis Tour, Telavi Open 2019, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anna SISKOVA (CZE) [2]  - Elizaveta SHEBEKINA (RUS) 6-1 6-3, 2R: Doroteja JOKSOVIC (SRB) 6-2 6-1, QF: Anastasia VDOVENCO (MDA) [6] 3-6 6-1 6-2, SF: Darya ASTAKHOVA (RUS) [5] 6-3 3-6 7-5, F: Oana Georgeta SIMION (ROU) [1] 2-6 3-6; Doubles, 1R, SISKOVA/Oana Georgeta SIMION (ROU) [2]  - Taisya PACHKALEVA (RUS) / Anastasia ZOLOTAREVA (RUS) 6-3 7-6(5), QF: Daria KRASNOVA (RUS) / Tatsiana SASNOUSKAYA (BLR) 6-2 7-6(7), SF: Darya ASTAKHOVA (RUS) / Darja SEMENISTAJA (LAT) 7-5 5-7 [10-4], F: Yekaterina DMITRICHENKO (KAZ) / Anna UREKE (RUS) [1] 6-1 6-0  DOUBLES TITLE! 

Dievčatá z TC EMPIRE Trnava B víťazkami celoštátneho finále Fed Cupu do 10 rokov, áčko štvrté, chlapci v Davis Cupe šiesty

V celoslovenskom finále 14. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu zvíťazili v NTC dievčatá TC EMPIRE Trnava B.

Naše družstvo dievčat A sa napokon umiestnilo na peknom štvrtom mieste, chlapci v Davis Cupe do 10 rokov vybojovali 6. priečku.

Hráčky družstva B, kapitánka Monika Kupková:

# priezvisko a meno
1. Kročková Natália
2. Sevald Nikol
3. Belanská Lea  H
4. Suchanová Tereza

Hráčky družstva A, kapitán Michal Brtko:

# priezvisko a meno
1. Salaiová Vanesa
2. Dosedlová Nela
3. Barháčová Sofia
4. Cimmermannová Natália

Hráči družstva, kapitán Jaroslav Kormyš:

# priezvisko a meno
1. Bairo Dylan
2. Chmelár Timotej
3. Faga Sebastián
4. Krahulec Martin  H
5. Tóth Michal
Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!