St. Petersburg, Russia, ATP 250, ST. PETERSBURG OPEN, $1,248,665, hard, indoor: Doubles, 1R, Igor ZELENAY (SVK)/Divij Sharan (IND) - Marcelo DEMOLINER (BRA)/ Matwe MIDDELKOOP (NED) 3-6 6-2 10-5, QF: CARBALLES BAENA (ESP) / MOLTENI Andres (ARG) 7-5 5-7 10-5, SF:  Nikola MEKTIC / Franko SKUGOR (CRO) 7-5 6-1, F: Simone BOLELLI / Matteo BERRETTINI (ITA) 6-3 3-6 10-8!!! TITLE!!!; Cairns, Australia, ITF World Tennis Tour, Cairns Tennis International, 25 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) [6] - Isabella BOZICEVIC (AUS) 6-3 6-2, 2R: Emily FANNING (NZL) 6-1 6-1, QF: Olivia ROGOWSKA (AUS) [2] 3-6 3-6.

St. Petersburg, Russia, ATP 250, ST. PETERSBURG OPEN, $1,248,665, hard, indoor: Doubles, 1R, Igor ZELENAY (SVK)/Divij Sharan (IND) - Marcelo DEMOLINER (BRA)/ Matwe MIDDELKOOP (NED) 3-6 6-2 10-5, QF: CARBALLES BAENA (ESP) / MOLTENI Andres (ARG) 7-5 5-7 10-5, SF:  Nikola MEKTIC / Franko SKUGOR (CRO) 7-5 6-1, F: Simone BOLELLI / Matteo BERRETTINI (ITA) 6-3 3-6 10-8!!! TITLE!!!; Cairns, Australia, ITF World Tennis Tour, Cairns Tennis International, 25 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) [6] - Isabella BOZICEVIC (AUS) 6-3 6-2, 2R: Emily FANNING (NZL) 6-1 6-1, QF: Olivia ROGOWSKA (AUS) [2] 3-6 3-6.

Artem Dubrivnyy má titul z dvojhry aj zo štvorhry v Minsku

Člen EMPIRE Tennis Academy Artem Dubrivnyy vybojoval v bieloruskom Minsku ďalší singlový titul na okruhu ITF.

Člen EMPIRE Tennis Academy a zverenec Karola Becka Artem Dubrivnyy potvrdil v Bielorusku na harde pozíciu prvého nasadeného hráča a na podujatí s dotáciou 15 000 USD získal singlový titul. Na turnaji nestratil ani set a vo finále si poradil s domácim tenistom Ivanom Liutarevichom 6:3, 7:6.
Vo štvorhre sa tešil Artem Dubrivnyy z titulu spolu s Čechom Davidom Poljakom.

Minsk, Belarus, ITF World Tennis Tour, Belagroprombank Cup, 15 000 USD, hard, outdoor:
Artem Dubrivnyy (RUS) [1]

1. kolo: Aliaksandr SASNOUSKI (BLR) 6-1 6-1
2. kolo: Artsiom BARDZIN (BLR) 6-1 6-0
štvrťfinále:  Alexander ZGIROVSKY (BLR) 6-3 6-2 
semifinále: Vadym URSU (UKR) 6-3 6-0
finále: Ivan LIUTAREVICH (BLR) 6-3 7-6(5) TITUL!
Štvorhra s: David POLJAK (CZE) [4]
1. kolo: Francesco BESSIRE (ITA) / Saida'lo SAIDKARIMOV (UZB) 6-1 6-3
štvrťfinále: Tsimafei BASALYHA (BLR) / Aliaksandr PRUDNIKAU (BLR) 6-3 7-6(4)
semifinále: Michal KONECNY (CZE) / ONDREJ KRSTEV (CZE) [2] 6-4 7-5
finále: Sagadat AYAP (KAZ) / George TSIVADZE (GEO) [3] 6-2 6-2 TITUL!!!

Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!