Cairns, Australia, ITF World Tennis Tour, Cairns Tennis International, 25 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) [6] - Isabella BOZICEVIC (AUS) 6-3 6-2, 2R: Emily FANNING (NZL) 6-1 6-1, QF: Olivia ROGOWSKA (AUS) [2] 3-6 3-6.

Cairns, Australia, ITF World Tennis Tour, Cairns Tennis International, 25 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) [6] - Isabella BOZICEVIC (AUS) 6-3 6-2, 2R: Emily FANNING (NZL) 6-1 6-1, QF: Olivia ROGOWSKA (AUS) [2] 3-6 3-6.

Členovia EMPIRE Tennis Academy úspešní v Mostare, Fekete s titulom vo dvojhre, Zelníčková a Suchánková s titulom vo štvorhre

Členovia EMPIRE Tennis Academy hrali na juniorskom turnaji (Grade 5) v Mostare v Bosne a Hercegovine a vybojovali tam 2 celkové triumfy.

Turnaj 2nd Mostar Open 18&U 2018 bol úspešný pre našich členov. Vo dvojhre sa najviac darilo Jánosovi Feketemu, ktorý si po semifinálovom víťazstve nad Chorvátom Nikolom Basicom 6:3, 4:6, 6:3 zahral v nedeľu o titul so Slovincom Janom Kupicom. Finále mu vyšlo a teší sa z juniorského titulu vo dvojhre!
Fekete hral so svojím finálovým súperom aj vo štvorhre, boli tiež vo finále.
Dievčatám EMPIRE Tennis Academy sa viac darilo v debli, keď sa pár Sára Suchánková a Radka Zelníčková dostal do finále, v ktorom zdolali prvý nasadený chorvátsky pár Marina Pavkovic a Neli Sunjic.

Mostar, Bosna-Hercegovina, juniorský ITF, 2nd Mostar Open 18&U 2018, Grade 5, antuka, vonku:
János FEKETE (SVK)

1. kolo: Sandro GUSCIC (CRO) 6-4 6-0
2. kolo: Dimitrije ZUBAC (SRB) 7-5 7-6(5)
štvrťfinále: Luka STEFANOVIC (SRB) 6-3 6-2
semifinále: Nikola BASIC (CRO) 6-3 4-6 6-3
finále: Jan KUPIC (SLO) 7-6 6-1 TITUL!!!

Štvorhra s: Jan KUPCIC (SLO) [1]
1. kolo: Drazen PETROVIC (BIH) / Vladan TADIC (BIH) 6-4 6-4
štvrťfinále: Marin JURKOVIC (CRO) / Marko ZALUKAR (CRO) 6-4 6-3
semifinále: Mile MATIC (CRO) / Karlo SUEVICH (CRO) 6-2 5-7 [11-9]
finále: Marko ANDREJIC (AUT) / Stephan KORTENHOF (AUT) [2] 4-6 4-6

Radka ZELNÍČKOVÁ (SVK)
1. kolo: Mia Rae VICAN (CRO) 3-6 2-6

Štvorhra s: Sára SUCHÁNKOVÁ (SVK) [3]
1. kolo: voľný žreb
štvrťfinále: Nina VICIC (DEN) / Klara VUKICEVIC (CRO) 6-2 7-6(4)
semifinále: Lucija CIRIC BAGARIC (CRO) / Tara WURTH (CRO) 6-4 4-6 [10-4]
finále: Marina PAVKOVIC (CRO) / Neli SUNJIC (CRO) [1] 6-2 6-3 TITUL!

Sára SUCHÁNKOVÁ (SVK)
1. kolo: Amelia KOPEL (POL) 6-3 6-3
2. kolo: Lucija CIRIC BAGARIC (CRO) 7-6(1) 6-7(2) 6-7(7)

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Weather in Trnava

Weather

Get in touch

News

Stay informed on our latest news!