Cairns, Australia, ITF World Tennis Tour, Cairns Tennis International, 25 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) [6] - Isabella BOZICEVIC (AUS) 6-3 6-2, 2R: Emily FANNING (NZL) 6-1 6-1, QF: Olivia ROGOWSKA (AUS) [2] 3-6 3-6.

Cairns, Australia, ITF World Tennis Tour, Cairns Tennis International, 25 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) [6] - Isabella BOZICEVIC (AUS) 6-3 6-2, 2R: Emily FANNING (NZL) 6-1 6-1, QF: Olivia ROGOWSKA (AUS) [2] 3-6 3-6.

David Juras s deblovým titulom, Dubrivnyy v semifinále dvojhry vo Vestci pri Prahe

Kvalitné výkony podávali na turnaji prvej kategórie RPM Junior Open 2017 vo Vestci pri Prahe dvaja členovia nášho klubu a akadémie. Rus Artem Dubrivnyy sa dostal do semifinále dvojhry a do finále štvorhry, zatiaľ čo David Juras si odváža titul vo štvorhre.

Zverenec Karola Becka Artem Dubrivnyy cestoval do Prahy po double na podujatí v Senci. Aj pri Prahe sa mu darilo až do semifinále dvojhry a finále štvorhry, pred ktorými zhodne odstúpil.
David Juras, čerstvý člen TC EMPIRE Trnava, po boku Ukrajinca Nikitu Mashtakova spolu potvrdili pozíciu druhého nasadeného páru a práve v spomínanom finále debla získali titul bez boja.

Juras má za štvorhru istých 100 bodov do juniorského kombinovaneho rebríčka ITF, Artem Dubrivnyy si polepší o 75 bodov za debla a 80 za dvojhru.

Vestec, Česká republika, juniorský ITF, Grade 1, RPM Junior Open 2017, koberec, hala:
Artem Dubrivnyy (RUS)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Antonín ŠTĚPÁNEK (CZE) 6-1 6-3
3. kolo: Marceau COURTALON (FRA) 6-1 6-1
štvrťfinále: Konstantin KIROVSKI (SRB) 6-1 7-5
semifinále: Nikita MASHTAKOV (UKR) bez boja
Štvorhra s: Alejandro DAVIDOVICH FOKINA (ESP)
1. kolo: voľný žreb 
2. kolo: Martin BORISIOUK (BLR) / Aliaksandr LIAONENKA (BLR) 6-2 6-4 
štvrťfinále: Aidan MCHUGH (GBR) / Hamish STEWART (GBR) [8] 7-5 6-0 
semifinále: Simen Sunde BRATHOLM (NOR) / Karl FRIBERG (SWE) [5] 6-4 6-4 
finále: David JURAS (SVK) / Nikita MASHTAKOV (UKR) [2]  bez boja 

David JURAS (SVK)
1. kolo: Vítek HORÁK (CZE) 6-4 3-6 6-1
2. kolo: Matvey MININ (RUS) 3-6 6-7(9)
Štvorhra s : Nikita MASHTAKOV (UKR) [2]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Riccardo DI NOCERA (ITA) / Andrew PAULSON (CZE) 4-6 6-2 [10-8] 
štvrťfinále: Evzen HOLIS (CZE) / Jiri LEHECKA (CZE) 7-6(6) 6-3 
semifinále: Antonin STEPANEK (CZE) / Ondrej STYLER (CZE) 2-6 6-2 [10-7] 
finále: Alejandro DAVIDOVICH FOKINA (ESP) / Artem DUBRIVNYY (RUS) [1] bez boja TITUL VO ŠTVORHRE!
 

Weather in Trnava

Weather

Get in touch

News

Stay informed on our latest news!